Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Jaunākās vakances: ēdināšanas uzņēmumi meklē pavārus

www.jelgavasvestnesis.lv
Aktualizētajā Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojumā pieaudzis brīvo darba vietu skaits ēdināšanas uzņēmumos – šobrīd pilsētā ir pieprasījums pēc šefpavāriem, pavāriem, konditoriem un palīgiem virtuvē.

Ēdināšanas jomā šobrīd pieejamas deviņas vakances. Vairākumā gadījumu darbs tiek piedāvāts pavāriem dažādās ēdināšanas un izklaides vietās, piemēram, «Čili picā», kafejnīcā «Rausis», «Silvā», kā arī bērnu izpriecu centrā «Bossiks». Pavāru meklē arī uzņēmums «Taste of India», kas plāno atvērt ēdināšanas iestādi mūsu pilsētā, piedāvājot ēdienus Ziemeļindijas gaumē.

Tāpat pieejamas ir vakances sociālajiem darbiniekiem un aprūpētājiem – Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centrs aicina darbā sociālo aprūpētāju darbā ar bērniem, savukārt uzņēmums «Senior Baltic» piedāvā maiņu darbu senioru aprūpē. Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē, Valsts sociālajā aprūpes centrā «Zemgale», kā arī Ozolnieku novada domē ir vakantas sociālā darbinieka amata vietas.

Meklē darbiniekus arī Jelgavas šokolādes rūpnīca «Chocolette Confectionary». Darbā tiek aicināts ekonomists, kā arī projekta koordinators un ražošanas plānotājs. Visās trīs vakancēs darba devējs kā vienu no prasībām min teicamā līmenī pārzināt ne tikai valsts valodu, bet arī krievu valodu.

Darba piedāvājumi ir arī psihologam, neatliekamās medicīnas ārstam, vecākajai medicīnas māsai, zobārstam, kultūras projektu vadītājam, dārzkopības speciālistam, lokmetinātājam, būvstrādniekam, elektriķim, cietuma apsargam, finanšu ekonomistam, bruģētājam un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja WONDER_WHY attēls

Tur vairumā gadījumu darbinieki nav jau gadu stabili. Algas nekādas. Piedodiet man, lai metinātājs indētos par 500eur uz papīra.

Pievienot komentāru