Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Jaunākās vakances: darbiniekus meklē vairāki autoservisi

Ritma Gaidamoviča
Vairāki pilsētas autoservisi meklē autoatslēdzniekus, automehāniķus un autoelektriķus, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums. Jaunas vakances izsludinājis arī bērnu un jauniešu centrs (BJC) «Junda» un Jelgavas novada pašvaldība.

Autoservisi autoatslēdzniekiem, automehāniķiem un autoelektriķiem piedāvā algu no 900 līdz 926 eiro uz papīra, liecina NVA sniegtā informācija. Šīs jomas speciālistus Jelgavā šobrīd meklē trīs autoservisi.

BJC «Jundā» vajadzīgs tehniskās jaunrades pulciņa skolotājs un mākslas terapijas skolotājs. Pedagogi tiek meklēti arī vairākās pilsētas un tuvāko novadu izglītības iestādēs. Jelgavas 2. pamatskolā vajadzīgs vispārējās pamatizglītības skolotājs un latviešu valodas un literatūras skolotājs, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā – matemātikas skolotājs vidusskolā un angļu valodas skolotājs gan pamatskolas, gan vidusskolas posmā. Pirmsskolas izglītības skolotāju šobrīd meklē bērnudārzs «Kāpēcīši», bet bērnudārzam «Vārpiņa» vajadzīgs mūzikas pedagogs.

Jaunas vakances šobrīd izsludinājusi arī Jelgavas novada pašvaldība – tiek meklēts veselības veicināšanas koordinators, uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītājs, vides projektu vadītājs, darba aizsardzības struktūrvienības vadītājs un kultūras darba organizators Glūdā.

Ievērojams skaits vakanču ir tirdzniecības jomā – tiek meklēti kasieri, tirdzniecības zāles darbinieki, klientu konsultanti, mazumtirdzniecības veikalu pārdevēji.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru