Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Izglītos par lietu internetu

www.jelgavasvestnesis.lv
12. jūnijā no pulksten 10 līdz 12 viesnīcā «Zemgale» Skautu ielā 2 notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas (JRTA) organizēts bezmaksas seminārs «Lietu interneta risinājumi biznesa modernizācijai».

Seminārā «Lattelecom» eksperti – lietu interneta biznesa attīstības direktors Edmunds Garančs un lietu interneta pakalpojuma vadītājs Jans Jeļinskis – iepazīstinās uzņēmējus ar lietu interneta jēdzienu un pielietojumu. Eksperti uzsver, ka lietu interneta tīklam ir ļoti plašs pielietojums un tas paver jaunas iespējas moderniem risinājumiem biznesa klientu vajadzībām, sākot no energoresursu efektīvas pārvaldības līdz pat darba procesu efektivizācijai. Piemēram, industriālie lietu interneta risinājumi palīdz efektīvāk plānot resursu sadali, balstoties uz reālā laika datu analīzi. Tas ļauj ekonomiskāk tērēt līdzekļus, strādājot efektīvāk. Tāpat semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar «LoRa» tehnoloģiju un tās priekšrocībām, informē LTRK.

Jāpiebilst, ka «Lattelecom» izveidotā lietu interneta infrastruktūra kopš pagājušā gada pilnībā aptver visu Rīgas teritoriju un ir izvērsta 15 Latvijas pilsētās.

Dalība seminārā ir bez maksas. Reģistrēties pasākumam iespējams, rakstot pa e-pastu jelgava@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 28646086.

Foto: 1188.lv

Viedokļi

Pievienot komentāru