Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

«Igate» – Zemgales lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs būvniecības nozarē

www.jelgavasvestnesis.lv
SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Atzinības rakstu kā Zemgales plānošanas reģionā lielākais būvniecības nozares darbaspēka nodokļu maksātājs 2017. gadā.

«Igates» sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītājs Jānis Stundiņš informē, ka šonedēļ VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā forumā «Godīga konkurence Latvijas būvniecībā» apbalvoja lielākos nodokļu maksātājus būvniecības nozarē. Atzinības rakstu kā lielākais darbaspēka nodokļu maksātājs Zemgales reģionā saņēma SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»».

«Esam gandarīti, ka, nekā nesacenšoties, tomēr esam ietrāpījuši Valsts ieņēmumu dienesta topa augšgalā, un tas pierāda, ka «Igate» spēj būt atbilstošā līmenī atbildīga par saviem darbiniekiem un strādniekiem,» saka uzņēmuma līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Māris Peilāns, kurš pasākumā saņēma apbalvojumu.

M.Peilāns rezumē, ka līdztekus tam, ka «Igatei» ir vairākas sociālās atbildības programmas, kurās uzņēmums atbalsta lietderīgas un rezultatīvas iniciatīvas gan sportā, sākot ar atbalstu futbola klubam «Jelgava», gan izglītībā un zinātnē, ieskaitot neseno atbalstu latviešu ģeologu sekmīgi veiktajai Antarktīdas ekspedīcijai, šāda atzinība ir liecība tam, ka uzņēmums arī ārpus sociālās atbildības programmām savā tiešajā biznesā sniedz pienesumu savai valstij, reģionam un mājvietas pilsētai.

Kā liecina VID apkopotā informācija, būvniecības nozares uzņēmumi kopumā pērn nodokļos valsts kopbudžetā samaksājuši 189,25 miljonus eiro, no tiem sociālās apdrošināšanas iemaksas būvnieki veikuši 152,29 miljonu eiro apmērā, iedzīvotāju ienākuma nodoklis iemaksāts 87,2 miljonu eiro apmērā, uzņēmumu ienākuma nodoklis – 10,9 miljonu eiro apmērā, mikrouzņēmumu nodoklis – 9,29 miljonu eiro apmērā, bet pārējie nodokļi un maksājumi veikti 5,79 miljonu eiro apmērā.

Foto: no uzņēmuma arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti