Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Iedvesmas pēcpusdienā dalīsies sociālās uzņēmējdarbības stāstos

Ritma Gaidamoviča
22. novembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubatorā notiks ceturtais «Lūst vai plīst» pasākums. Iedvesmas pēcpusdienā tiks izcelta sociālās uzņēmējdarbības tēma, kuru pārstāvēs trīs uzņēmēji ar savu pieredzes stāstu. Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties LIAA mājaslapā.

Pasākumu ar savu pieredzes stāstu atklās Gustavs Mārtiņš Upmanis, jauniešu platformas visasiespejas.lv radītājs. Gustavs ir izveidojis arī pasākumu atlases Kurp.es platformu un strādājis vairākos starptautiskos tehnoloģiju jaunuzņēmumos. Sociālās uzņēmējdarbības izaicinājumus un iespējas ieskicēs arī Darja Trizna, Kalnciema kvartāla un Āgenskalna tirgus pārstāve. Viens no Kalnciema kvartāla komandas nākotnes mērķiem ir veidot jaunas teritorijas inovatīvai un sociāli atbildīgai ekonomiskajai attīstībai, un, lai to sasniegtu, ikdienā nākas piedzīvot ne mazums izaicinājumu, ar kuriem Darja dalīsies Iedvesmas pēcpusdienā. Savukārt sociālā uzņēmuma «RB Cafe» idejas autors un vadītājs Māris Grāvis pavisam nesen vēris durvis savas komandas izlolotai kafejnīcai, kurā lielākā daļa darbinieku ir cilvēki ar invaliditāti. Māris nebaidīsies atklāt pieredzētos izaicinājumus, dibinot sociālo uzņēmumu, un stāstīs par uzņēmuma darbības ikdienas aizkulises.

«Biznesa inkubatorā uzņēmējus vienmēr esam aicinājuši nebaidīties no kritieniem un kāzusiem. Uzņēmējdarbība nav un nebūs tikai veiksmes stāsts – tas jāapzinās jau idejas attīstības sākumposmā. Taču ir vairāki veidi, kā kritienus un izaicinājumus pārdzīvot mazāk sāpīgi vai izvairīties no tiem pavisam. Viens no veidiem ir savstarpēji dalīties pieredzē. Ieklausīšanās citu «Lūst vai plīst» stāstos sniedz iespēju uzņēmējdarbības izaicinājumus saredzēt ātrāk un sajust prasmīgāk. Šoreiz aktualizēsim sociālās uzņēmējdarbības tēmu, lai atklātu, ka arī sociāla mērķa vadītam uzņēmumam jāpiedzīvo ne mazums kāpumu un kritumu, lai tas turpinātu attīstību,» norāda LIAA Jelgavas Biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja sociālās uzņēmējdarbības vēstnese Renāte Bērante.

Pasākums notiks 22. novembrī pulksten 15 Jelgavas Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7 (5. stāvā). Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties mājaslapas www.liaa.gov.lv sadaļā «Pasākumi». Reģistrēties iespējams līdz 18. novembrim, un vietu skaits ir ierobežots.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un organizāciju «British Council».

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti