Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Iedrošinās attīstīt biznesa idejas, lai tur lūst vai plīst

www.jelgavasvestnesis.lv
13. aprīlī pulksten 16 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubatorā notiks otrais pasākums «Lūst vai plīst», kurā trīs uzņēmēji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem uzņēmējdarbībā – veiksmes vai neveiksmes piemēriem. Pasākumu var apmeklēt ikviens interesents, iepriekš gan jāpiereģistrējas.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora projektu vadītāja Renāte Bērante stāsta, ka pasākumā uzstāsies biedrības «Tuvu» vadītāja un sociālās uzņēmējdarbības pārstāve Lāsma Cimermane. Par jauna uzņēmuma strauju augšupeju stāstīs zīmola «Ette Tete» radītāji Linda Riekstiņa-Šnore un Krišjānis Šnore. Bet restorāna «Zoltners» īpašnieks Valters Bruss atklās, kā caur izaicinājumiem izdevies sasniegt uzņēmuma attīstību. «Katra stāstītāja uzdevums būs parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas, lai tur lūst vai plīst,» uzsver organizatori.

Pasākums «Lūst vai plīst» notiks piektdien, 13. aprīlī, pulksten 16 Jelgavas Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7 (5. stāvā). Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties ŠEIT.

Piereģistrēties var līdz 12. aprīlim, taču, ja tiks aizpildītas visas vietas, tā noslēgsies ātrāk.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru