Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

«Hercogu» nomainījušais «Parks» ver durvis apmeklētājiem

Ritma Gaidamoviča
Pēc rekonstrukcijas šonedēļ bijušā ģimenes restorāna «Hercogs» telpās durvis vēris bistrobārs, restorāns «Parks». Pārmaiņas skārušas ne tikai nosaukumu, bet arī interjeru, mainīta uzņēmuma koncepcija un arī ēdienkarte. «Parks» šobrīd nodrošina darbu 19 cilvēkiem, taču kolektīvu ir plānots paplašināt.

Bijušais ģimenes restorāns «Hercogs» pērn septembrī ieguva jaunus saimniekus, kuri lēma, ka no šī gada februāra tiek mainīts iestādes nosaukums uz bistrobārs, restorāns «Parks». «Nosaukums «Hercogs» ir restorāna iepriekšējo īpašnieku radīts zīmols, kurš šobrīd aktīvi turpina attīstīties citur Latvijā, tāpēc ir tikai loģiski, ka nosaukums bija jāmaina. Sākotnēji izskatījām vairākus variantus, taču nosliecāmies par labu «Parks». Mūsuprāt, ļoti vienkāršs, labi saprotams un viegli izrunājams visās valodās un ļoti atbilstošs restorāna atrašanās vietai, jo ārā aiz loga ir parks,» par restorāna nosaukuma maiņu stāsta tā direktore un līdzīpašniece Santa Zaķevica.

Direktore min, ka pēdējos deviņus gadus viņas profesionālā darbība bijusi saistīta ar viesnīcu un restorānu kvalitātes kontroles veikšanu. Daudz braukājusi pa pasauli, apmeklējusi viesmīlības uzņēmumus un veikusi kvalitātes novērtējumu dažādās viesnīcās un restorānos. «Strādājot šajā darbā sapratu, ka mūsu sabiedrībai ir ļoti svarīgs restorāna vizuālais noformējums, apzinoties to, pieņemot un respektējot, sapratām, ka nepietiek vien ar nosaukuma maiņu, bet nepieciešamas arī dizaina izmaiņas un uzlabojumi,» stāsta S.Zaķevica.

Janvārī un februāra sākumā restorāns bija apmeklētājiem slēgts, jo tajā notika remontdarbi. Pārmaiņas lielākā vai mazākā apjomā piedzīvojušas visas restorāna telpas. «Pilnībā renovējām un nedaudz paplašinājām restorāna virtuvi, kā arī daļēji nomainījām iekārtas uz jaunām. Vislielākās izmaiņas ir tieši vecā bistro jeb jaunā bistrobāra pusē. Šeit ir izveidots jauns, moderns, ērts un mājīgs interjers, tas papildināts ar bērnu spēļu mājiņu, mazu spēļu virtuvi, mantām, spēlēm un TV, kur tiks rādītas bērnu iemīļotās multfilmas un filmiņas,» par pārmaiņām stāsta direktore, piebilstot, ka šajā telpā arī pārbūvēta bistro ēdienu izdales daļa, lai ēdieni ir labāk pārskatāmi un ilgāk saglabājas silti. «Protams, esam gādājuši arī par to, lai ēdienu sortiments būtu daudzveidīgāks,» papildina S.Zaķevica. Tāpat bistrobārā pilnībā no jauna ir izbūvēta otra virtuve, kurā viesi pat nedaudz var ielūkoties, jo sienā ir iestrādāts logs, pa kuru var vērot pavāru darbu. Vēl bistrobāra pusē ir izbūvēts jauns bārs.

«Parks» direktore atklāj, ka restorāna pusē tik vērienīgas izmaiņas kā bistrobārā nav, tomēr vizuāli telpa izskatās daudz modernāka. «Mūsuprāt, tā ir kļuvusi mājīgāka un izsmalcinātāka. Esam pamainījuši toņu gammu, iegādājušies jaunus, ērtus krēslus, pārbūvējuši restorāna bāra daļu, kā arī papildinājuši telpu ar vēl vairāk augiem – parks patiešām ir ienācis telpā,» secina S.Zaķevica.

Pilnībā pārbūvēts arī restorāna un bistrobāra labierīcības, pielāgojot tās arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Kā arī, domājot par ģimenēm, ir nodrošināts zīdaiņu pārtinamais galds.

Runājot par to vai pārmaiņas skar arī darbiniekus, direktore atzīst, ka «Parks» šobrīd nodrošina darbu 19 cilvēkiem, taču kolektīvu ir plānots paplašināt. Tas varētu notikt vasaras sezonā, kad tiks atvērta arī «Parka» āra terase.

Foto: Ivars Veiliņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Agnese attēls

Mēs ar ģimeni svētdien iegājām, pasēdejām 15-20min, bet ēdienkarti mums neviens tā arī neatnesa. Piecēlāmies un aizgājām un pārbaudīto Chocolate & pepper. Varbūt tas bija kāds mājiens, ka ar bērniem te netiek gaidīti?
Lietotāja Anna attēls

Man viss bija lieliski, bistrobāra pusē bija jāpasūta pie kases. Izcils burgers. Cilvēku masas gan bija ļoti lielas.
Lietotāja Es attēls

Smukas bildes. Ivars malacis.
Lietotāja Kate-Parks attēls

Ja aiz loga ir iela,tad Iela?
Lietotāja ups attēls

Man ir šoks, nezināju par pārmaiņām, nosaukums ir primitīvs...

Pievienot komentāru