Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Gaida pieteikumus amatnieku un mājražotāju kontaktbiržai

Ilze Knusle
12. decembrī Jelgavā notiks 8. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža. «Šī kontaktbirža ir kā lakmusa papīriņš, kas parāda, vai klientiem vispār ir interese par konkrētu produktu un vai ar to ir vērts strādāt tālāk, iekarot tirgu,» norāda Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone, aicinot interesentus pieteikties līdz 7. decembrim.

L.Miķelsone stāsta, ka pasākums notiks astoto reizi, un līdzšinējā prakse rāda, ka tieši šī ir tā vieta, kur daudzi mājražotāji un amatnieki testē produkciju, pirms nopietnākas uzņēmējdarbības uzsākšanas. «Pozitīvi ir arī tas, ka ir atgriezeniskā saikne un pircēji reizēm ar jautājumiem uzvedina domāt tālāk, papildināt produkcijas klāstu. Tāpat kontaktbiržā mājražotāji, amatnieki un mazie uzņēmēji cits citu iepazīst un veido tālākas sadarbības,» norāda ZRKAC pārstāve. Viņa piebilst, ka šīgada pasākuma novitāte ir tā, ka piedalīsies arī mājražotāji un amatnieki no Lietuvas.

8. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža notiks ZRKAC 12. decembrī no pulksten 10 līdz 15.30. Šajā laikā mājražotāju un amatnieku produkciju aicināts iegādāties ikviens interesents. Ja gribas uzzināt ko vairāk, bet neērti jautāt, tad no pulksten 13 līdz 15 tirdziņu varēs izstaigāt uzņēmēja, TV personības Māra Grigaļa pavadībā, kurš iztaujās mājražotājus un amatniekus un prezentēs viņu piedāvājumus. «Dalībai kontaktbiržā gaidām pieteikumus no amatniekiem, rokdarbniekiem, mājražotājiem, izejmateriālu tirgotājiem un piegādātājiem, zinātniekiem, kuri vēlas sadarboties ar amatniekiem, pašvaldību darbiniekiem, kuri vēlas atbalstīt savus amatniekus, un citiem interesentiem,» precizē L.Miķelsone. Pieteikties var līdz 7. decembrim, zvanot pa tālruni 63012155, 63012169 vai rakstot pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Lai veicinātu radošumu un inovācijas, jau trešo gadu kontaktbiržas dalībniekiem tiks pasniegta radošuma balva «Ideju spogulis 2018». «Šī konkursa mērķis ir mudināt atšķirties. Tirgū jau ir, piemēram, pietiekami daudz sulu, sukāžu, adījumu, žāvējumu un citu produktu, tāpēc jāmeklē veidi, ar ko būt īpašiem,» uzsver L.Miķelsone. Balvu saņēmējus noteiks žūrija, un tās tiks pasniegtas pulksten 15.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti