Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aktuālās vakances: meklē būvniekus un darbiniekus virtuvē

www.jelgavasvestnesis.lv
Būvniecības sezonas gaitā vairāki pilsētas uzņēmumi aktīvi meklē darbiniekus, piedāvājot vakances dažāda profila būvniekiem, savukārt virkne ēdināšanas iestāžu piedāvā darbu pavāriem, palīgiem virtuvē un viesmīļiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Būvniecības sezonas karstākajos mēnešos būvniecības uzņēmumi piedāvā uzreizreiz vairākas vakances dažāda profila būvniekiem. Piemēram, SIA «Bildberg» piedāvā darbu krāsotājam, apmetējam, betonētājam un namdarim, AS «Rere grupa» – inženiertehnisko būvju brigadierim, traktortehnikas vadītājam un tehniskajam sekretāram, bet «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» piedāvā darbu būvelektriķim, autoelektriķim, kā arī kravas automobiļa un ekskavatora vadītājam.

Virkne brīvo darba vietu pilsētā ir arī ēdināšanas jomā. Piecas vakances piedāvā pilsētas uzņēmums «Viktorija B», aicinot darbā bufetes pārdevējus konditorejā un bistro, konditoru, kā arī virtuves darbiniekus. Savukārt «Taste of india» piedāvā darbu šefpavāram un vecākajam pavāram. Jāpiebilst, ka piedāvātā alga ir 926 eiro uz papīra. Pavārus meklē arī citi pilsētas ēdinātāji – SIA «M.A.N», «Parks OM», IK «Kanto», SIA «Prestižš» un «Alis-B» un SIA «Kulk».

Piedāvājumā arī vakances arī pirmsskolas pedagogiem, mūzikas skolotājam bērnudārzā, vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības skolotājiem, fizioterapeitiem, fizioterapeita asistentam un ergoterapeitam, ieslodzījuma vietas apsargam, nekustamā īpašuma aģentam, intervētajam, sociālajam aprūpētājam, grāmatvedim un daudziem citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru