Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aktuālās vakances: meklē būvniekus un darbiniekus ražotnēs

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairāki pilsētas ražošanas un būvniecības uzņēmumi meklē darbiniekus, piedāvājot vakances būvniekiem, krāsotājiem, betonētājiem, stiegrotājiem, namdariem, kā arī ražošanas iekārtu operatoram, lokmetinātājam, metāla konstrukciju atslēdzniekam, būvgaldniekam un citiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Plašs darba piedāvājums ir ne vien būvniecības un ražošanas jomas speciālistiem, bet arī citu nozaru pārstāvjiem. Piemēram, Jelgavas pilsētas izglītības pārvalde aizvien aicina darbā vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības pedagogus darbam dažādās pilsētas izglītības iestādēs. 

Tāpat trīs vakances piedāvā Tieslietu ministrijas ieslodzījuma vietu pārvalde, piedāvājot darba vietu ieslodzījuma vietas vecākajam inspektoram, uzraugam un apsargam. Algas šajās darba vietās variē no 790 līdz 1010 eiro.

Darba piedāvājums ir arī pavāriem, konditoriem un viesmīļiem, pastniekam, fizioterapeitam un fizioterapeita asistentam, elektriķim, šuvējam, grāmatvedim, preču izvietotājam, degvielas uzpildes stacijas operatoram, iesaiņotājam, elektriķim, nekustamā īpašuma aģentam, kvalitātes vadītājam, laborantam, veterenārfeldšerim, lauksaimnicības konsultantam un citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru