Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aktuālās vakances: meklē bērnudārzu un skolu pedagogus

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai arī jaunais mācību gads jau sācies, vēl joprojām vairākās pilsētas izglītības iestādes meklē pedagogi – darbs tiek piedāvāts pirmsskolas pedagogiem, mūzikas skolotājam bērnudārzā, kā arī vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības skolotājiem, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vakanču apkopojums.

Jelgavas pilsētas Izglītības pārvalde šobrīd aicina darbā divus vispārējās pamatizglītības skolotājus un divus vispārējās vidējās izglītības skolotājus, kā arī sākumskolas skolotāju Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā. Vajadzīgs arī mūzikas skolotājs bērnudārzā «Vārpiņa», sporta treneris bērnudārzā «Kāpēcīši», auklis bērnudārzā «Pasaciņa» un izglītības un skolu psihologs.

Pedagogus meklē arī tuvāko novadu – Jelgavas un Ozolnieku – izglītības iestādes.

Pēc NVA sniegtās informācijas, darbs tiek piedāvāts arī pilsētas ražošanas un būvniecības uzņēmumos. Tiem nepieciešami būvnieki, krāsotāji, betonētāji, namdari, elektriķi, cauruļvadu montētāji, ēku konstrukciju būvinženieri un citu profesiju pārstāvji.

Piedāvājumā arī vakances pavāriem, konditoriem un viesmīļiem, pastniekam, šuvējam, marķētājam, nekustamā īpašuma aģentam, veterinārfeldšerim un citiem.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru