Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Aktuālās vakances: centrālais pasts meklē vadītāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Pasta centrs «Jelgava» Katoļu ielā 2b aicina darbā pasta centra vadītāju. Pretendentam nepieciešama vidējā izglītība, bet vēlama ir augstākā, kā arī prasme motivēt darbiniekus, prezentēt paveikto, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, tāpat labas komunikācijas spējas, liecina jaunākais Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču apkopojums.

Latvijas Pasts piedāvā arī citas vakances, piemēram, pasta operatoram un pastniekam transportlīdzekļa vadītājam.

Trīs vakances reģistrējusi LLU. Augstskola uz laiku meklē docentu kursā «Veterinārā darba organizācija» un iepirkumu speciālistu, savukārt uz nenoteiktu laiku aicina darbā ēku būvtehniķi.

Darba tirgū parādījušās vairākas jaunas vakances. Piemēram, «Latvijas dzelzceļa Ceļu distance» aicina darbā civilās aizsardzības un ugunsdrošības tehniķi, kafejnīca «Otto» meklē pusdienu pavāru, «Jelgavas tipogrāfijā» ir darbs ekspeditoram, Zemgales Plānošanas reģions piedāvā darbu uz laiku projekta vadītāja asistentam, Jelgavas slimnīcā ir internista vakance, gaļas pārstrādes uzņēmumā «HKScan Latvia» vajadzīgs iesaiņotājs un apkopējs, kokapstrādes uzņēmums «Cross Tomber Systems» meklē koksnes materiāla apstrādātāju, šūšanas uzņēmumā «Berling» vajadzīgs piegriezējs, Jelgavas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde aicina darbā psihologu uz nepilnu darba laiku.

Jāpiebilst, ka liels pieprasījums ir pēc strādājošajiem būvniecības nozarē, kā arī parādās pirmie sezonālā darba piedāvājumi – krūmmelleņu audzētava Līvbērzē aicina darbā palīgstrādniekus un melleņu lasītājus, sākot no jūlija.

VAKANCES

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru