Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Aktuālās vakances: bezpilota lidaparātu ražotne meklē darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Bezpilota lidaparātu un to komponentu ražotne «UAV Factory» aicina darbā vairākus darbiniekus, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras jaunākais vakanču apkopojums.

Uzņēmums meklē elektronikas tehniķi, sagādnieku, ražošanas tehniķi un ceha strādnieku un darbiniekiem nodrošina autobusu no Jelgavas uz ražotni Mārupē.

Arī citi ražošanas uzņēmumi meklē darbiniekus, piemēram, «Baltijas gumijas fabrika» aicina darbā gumijas/karstās presēšanas operatoru un apkopēju, «Evopipes» – autoiekrāvēja vadītāju, «Latvijas piens» – elektrokāra vadītāju, šokolādes fabrika – projekta vadītāju un apsargu, koka paneļu ražotne «Cross Timber Systems» – noliktavas darbinieku, «Skonto Concrete Cladding» – galveno grāmatvedi.

Tāpat ir vakances tirdzniecībā, piemēram, veikalā «Mājai un Dārzam» vajadzīgs noliktavas pārzinis, pārdevējs konsultants un kasieris, savukārt veikalā «Maxima» Driksas ielā tiek meklēts ratiņu stūmējs. Zāļu vairumtirgotājs aicina darbā importa un eksporta speciālistu, tāpat tiek meklēts jurists, kontakttīklu elektromontieris, šuvējs, pavārs, pastnieks, pedagogi un būvniecībā strādājošie.

VAKANCES

Foto: www.uavfactory.com

Viedokļi

Pievienot komentāru