Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

«AKG Thermotechnik Lettland» saņem Vācijas-Latvijas Uzņēmējdarbības balvu

Ritma Gaidamoviča
Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) vakar pasniedza Vācijas-Latvijas Uzņēmējdarbības balvas. Par «AHK Gada biedru» Latvijā atzīts Jelgavā strādājošais metālapstrādes uzņēmums «AKG Thermotechnik Lettland», informē AHK.

«AKG Thermotechnik Lettland» finanšu direktors un valdes loceklis Kaspars Mazapšs portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst, ka saņemtā balva ir nozīmīgs novērtējums. «Šis apbalvojums no Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras vēlreiz apliecina mūsu uzņēmuma ilglaicīgo veiksmīgo darbību Latvijā, Jelgavā, kā arī tā ir atzinība «AKG Thermotechnik Lettland» 100 gadu pastāvēšanas jubilejā, kas tiek atzīmēta šogad,» norāda K.Mazapšs. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau iepriekš rakstīja, ka uzņēmums šobrīd attīsta jauniegādāto ražotni blakus esošajai rūpnīcai Jelgavā, kas atrodas bijušajās autobusu rūpnīcas «Amo plant» telpās, un turpina piesaistīt jaunus darbiniekus. Uzņēmuma plānā šogad ir izveidot ap 50 jaunām darba vietām, taču šis skaits ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, jaunu iekārtu izgatavošanas un piegādes ātruma un darbaspēka pieejamības.

Jāatgādina, ka «AKG Thermotechnik Lettland» ir Vācijas metālapstrādes uzņēmums, kas ražo visā pasaulē pazīstamas augstas kvalitātes siltuma apmaiņas iekārtas un to sistēmas smagajai mašīnbūvei, auto industrijai, kompresoru industrijai, agrotehnikai, elektronikas industrijai un sadzīves iekārtām.

Jāpiebilst, ka pasniegšanas ceremonijā kā labākais finanšu tehnoloģiju uzņēmums balvu «Gada Fintech» saņēma publiskās pārvaldes tehnoloģiju uzņēmums SIA «MobillyTX», kas valsts un pašvaldību sektoram piedāvā caurspīdīgus un kontrolējamus digitālos risinājumus efektīvai finanšu līdzekļu pārvaldei. Tituls «Gada eksportētājs» piešķirts Jelgavas novada kūdras pārstrādes uzņēmumam «Laflora».

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Uzņēmējdarbības balva ik gadu tiek piešķirta novatoriskiem uzņēmumiem katrā Baltijas valstī – Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Tiek apbalvoti vietējie uzņēmumi, kas ir izrādījuši īpašu iniciatīvu inovatīvu produktu attīstības un/vai eksporta jomā un kuriem ir saikne ar Vāciju.

Titula «AHK Gada biedrs» uzvarētāju izvēlējās AHK reģionālā padome, ņemot vērā dažādus faktorus: uzņēmuma ieguldījumu divpusējās ekonomiskās attiecībās starp Vāciju un Latviju, iesaisti AHK pasākumos un citus. «AKG Termotechnik Lettland» vislabāk atbilda šiem kritērijiem.

Foto: Kaspars Garda/Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti