Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

«airBaltic» Jelgavā uz tikšanos aicina potenciālos stjuartus

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas lidsabiedrība «airBaltic» 19. novembrī organizē Stjuartu atlases dienu Jelgavā, kurā gaidīts ikviens, kurš vēlas kļūt par daļu no uzņēmuma lidmašīnu apkalpojošā personāla komandas. Tikšanās notiks viesnīcā «Jelgava» Lielajā ielā 6 pulksten 14.

«Turpinot stiprināt pozīcijas tirgū un strādājot pie tā, lai sniegtu pasažieriem augstākā līmeņa pakalpojumus, «airBaltic» meklē jaunus talantus. Mēs piedāvājam iespēju saņemt stjuartu sertifikātu divu mēnešu laikā, nodrošinot stipendiju un dzīvošanu Rīgā, kur notiks apmācības,» norāda «airBaltic» viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Roščina.

«airBaltic» aicina ikvienu motivētu darba meklētāju ar savu CV un personu apliecinošu dokumentu apmeklēt Stjuartu atlases dienu Jelgavā. «Stjuartu atlases dienas galvenais mērķis ir atrast labākos kandidātus, kas pievienotos lidsabiedrības stjuartu komandai, kā arī iepazīstināt kandidātus ar lidsabiedrības stjuartu vakancēm un sniegt papildu informāciju par «airBaltic» no stjuartu perspektīvas,» informē uzņēmuma Korporatīvās komunikācijas vadītāja Alise Briede.

«airBaltic» piedāvā iespēju apgūt stjuarta profesiju astoņu nedēļu apmācībās ar apmaksātu stipendiju bez iepriekšējās pieredzes. Topošo stjuartu apmācību grupa tiek komplektēta katru mēnesi. «airBaltic» norāda, ka uzņēmums piedāvā darba iespējas arī pieredzējušiem stjuartiem.

Lai iegūtu papildu informāciju par darbu «airBaltic», kandidāti var apmeklēt lidsabiedrības darba sludinājumu mājaslapu.

Jāpiebilst, ka «airBaltic» nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti