Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no R
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Aicina uz tikšanos potenciālos darbiniekus

www.jelgavasvestnesis.lv
Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar uzņēmumiem organizē tikšanos ar darba devējiem, kuri potenciālajiem darbiniekiem prezentēs sevi, stāstīs par darba specifiku, darba kultūru, darba laiku, vakancēm, prasībām un labumiem. Interesentiem nav iepriekš jāpiesakās, un tikšanās laikā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu.

29. oktobrī pulksten 12 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiālē Skolotāju ielā 3 būs tikšanās ar SIA «Dinair Filton» pārstāvjiem – šis uzņēmums meklē locīšanas iekārtas operatoru, komplektētāju un noliktavas darbinieku. Ražotne atrodas Olainē.

30. oktobrī pulksten 11 NVA Jelgavas filiālē interesentus uz tikšanos aicina uzņēmums «Nordisk line senter», kas nodarbojas ar zivju ēsmas ražošanu. Uzņēmums meklē ceha strādniekus. Ražotne atrodas Jelgavā.

6. novembrī pulksten 10.20 tikšanās notiks uzņēmuma «AJM WOOD» kokapstrādes ražotnē Jelgavas novada Mežciema «Jaunblukās». Interesenti pulcēsies auto stāvlaukumā pirms ražotnes. Šajā uzņēmumā notiks darbinieku atlase uz vakancēm: rūpnīcas/katlu kurinātāja, atslēdznieka, elektriķa, kokapstrādes iekārtu operatora, palīgstrādnieka, autokrāvēja vadītāja. Uz ražotni var nokļūt ar pilsētas sabiedriskā transporta 5. maršruta autobusu, kurš no centra pieturas atiet pulksten 9.53, no autoostas pieturas – pulksten 9.54. Jābrauc līdz pieturai «Blukas», kas ir maršruta galapunkts.

21. novembrī pulksten 11 NVA Jelgavas filiālē būs tikšanās ar uzņēmuma «SSI Schaefer», kas nodarbojas ar noliktavu aprīkojuma izstrādi, ražošanu un piegādi, pārstāvjiem. Uzņēmumā ir elektrotehniķa, montāžas darbu uzrauga, metāla izstrādājumu montētāja vakance. «Uz minētajām vakancēm var pretendēt arī vājstrāvas sistēmu montieri, automehāniķi, jumiķi, alpīnisti, santehniķi, jo vakances ir saistītas gan ar darbu augstumā, gan ar tehnisko domāšanu,» papildina NVA Jelgavas filiāles nodarbinātības organizatore Jūlija Lovkova. Darbs ir saistīts ar komandējumiem ārpus Latvijas.

Lai apmeklētu tikšanos, iepriekš nav jāpiesakās. Līdz vēlams ņemt personu apliecinošu dokumentu un CV.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti