Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 22. SeptembrisVārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Aicina pieteikt uzņēmējus Jelgavas pilsētas Gada balvai uzņēmējdarbībā

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas pilsētas pašvaldība un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) līdz 30. septembrim jelgavniekus un uzņēmējus aicina izvirzīt pretendentus pirmajam konkursam «Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019». Konkursā uzņēmumi tiks vērtēti trīs nominācijās: «Sociāli atbildīgs uzņēmums», «Radošs uzņēmums», «Gada debija».

«Uzņēmēji ir tie, uz kuriem balstās mūsu valsts un arī pilsētas ekonomika. Tieši tāpēc ir jāsaka paldies tiem cilvēkiem, kuri rūpējas par mūsu kopējo labklājību. Šāds konkurss ir veids, kā mēs to varam darīt, turklāt dalībnieku pieteikšanā iesaistot visu sabiedrību,» atzīst ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

Konkursā var piedalīties komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir reģistrēti Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un veic savu darbību vismaz trīs gadus pēc kārtas. Pretendenti tiks vērtēti trijās nominācijās – «Sociāli atbildīgs uzņēmums», «Radošs uzņēmums», «Gada debija» – ar trim apakšgrupām katrā: uzņēmumi ar darbinieku skaitu līdz 10, ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 un uzņēmumi, kuros ir vairāk nekā 51 darbinieks. «Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona vai arī pats uzņēmums. Aicinām jelgavniekus būt aktīviem un informēt mūs par uzņēmumiem, kuri pelnījuši novērtējumu, tāpat arī paši uzņēmēji aicināti nekautrēties un pieteikties,» norāda L.Miķelsone.

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs žūrijas komisija, kurā darbosies Jelgavas pilsētas domes vadība, ZRKAC un LLU pārstāvji, kā arī cilvēki no uzņēmējdarbības vides. L.Miķelsone skaidro, ka katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks izvērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, ne mazāk svarīga ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Ar visiem vērtēšanas kritērijiem un konkursa nosacījumiem var iepazīties nolikumā, kas publicēts ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv. Tur arī pieejama konkursa pieteikuma veidlapa. Pieteikuma anketu var aizpildīt elektroniski vietnē ieej.lv/balvauznemejiem vai arī izdrukāt to un aizpildītu nosūtīt pa pastu uz adresi: ZRKAC, Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi «Konkursam «Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā».

Pieteikumi konkursam tiks gaidīti līdz 30. septembrim. Pēc tam komisija sazināsies ar uzņēmējiem, ja būs nepieciešams, lai vienotos par tikšanās laiku un uzņēmuma apmeklējumu.

Jelgavas pilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā uzvarētāji ik gadu tiks godināti novembra pēdējā ceturtdienā, un šogad tas būs 28. novembrī.

Foto: pašvaldība

Viedokļi

Pievienot komentāru