Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Aicina pavadīt darba dienu koprades telpās

Anastasija Miteniece
25. jūlijā no pulksten 10 līdz 17 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators rīko pasākumu «Citāda darba diena» – tā gaitā ikvienam interesentam būs iespēja pavadīt darba dienu, strādājot Jelgavas biznesa inkubatora koprades jeb atvērtā biroja telpās.

«Pasākums «Citāda darba diena» apmeklētājiem sniegs izpratni par mūsdienīgu darba stilu, kad darbam pie portatīvā datora neesi piesaistīts konkrētai darba telpai un darba efektivitātes uzlabošanas nolūkos vari atļauties nomainīt ierasto vidi, lai satiktu jaunus cilvēkus, apmainītos ar informāciju vai gūtu jaunus priekšstatus. Aicinām izmantot šo iespēju dažādu uzņēmumu darbiniekus, pašvaldību pārstāvjus, jaunos uzņēmējus un freelance darbiniekus,» norāda LIAA Jelgavas biznesa inkubatora kopienas vadītāja Renāte Bērante, papildinot, ka pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīt vienīgās koprades telpas Jelgavā, kuras darbam ikdienā izmanto gan LIAA Jelgavas biznesa inkubatora jaunie uzņēmēji, gan arī citi interesenti.

Pasākums norisināsies LIAA Jelgavas biznesa inkubatorā Peldu ielā 7, 5. stāvā. Ikviens interesents koprades telpās varēs izvēlēties sev ērtu zonu strādāšanai – iekštelpās vai uz terases. Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama – pasākumu iespējams apmeklēt sev ērtā laikā no pulksten 10 līdz 17, līdzi ņemot portatīvo datoru un citus piederumus, kas nepieciešami darba veikšanai.

Jāpiebilst, ka koprades telpa jeb atvērtais birojs Jelgavas biznesa inkubatorā darbojas kopš 2017. gada janvāra – tā galvenā ideja ir piedāvāt atvērtā tipa telpas dažādu nozaru mazajiem uzņēmējiem, pašnodarbinātām personām un lielu uzņēmumu darbiniekiem, kuriem nav sava biroja. Jelgavas, Ozolnieku, Auces, Dobeles, Tērvetes un to novadu iedzīvotājiem koprades telpas pieejamas bez maksas katru darba dienu no pulksten 9 līdz 17. Vairāk par iespēju izmantot telpas darba vajadzībām, iespējams uzzināt rakstot uz e-pastu jelgava@liaa.gov.lv.

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta ERAF «Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators» gaitā.

Foto: Jelgavas biznesa inkubators

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti