Deputātiem, kas Covid-19 sertifikātu iegūs pēc 15. novembra, atjaunoties darbā nebūs sarežģīti

1 year ago 3134
ARTICLE AD BOX

Šodien, 19:16

Autori: Vija Bremze (Latvijas Radio ziņu producente )

Gatis Zamurs par deputātu atjaunošanu darbāVija Bremze / Latvijas Radio00:00 / 00:27

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Gatis Zamurs saka, ka atjaunoties darbā pašvaldību deputātiem nebūs sarežģīti: "Pašvaldībās nākamajā domes sēdē mēs esam paredzējuši kārtību, ka [deputāti] raksta iesniegumu, ziņo vēlēšanu komisijai un salīdzinoši drīz atgriežas savā darbā. Tā nebūs problēma. Tas ir apzināti uztaisīts tā. Mūsu kopīgais mērķis, protams, ir panākt vakcināciju, rādīt piemēru un izbeigt tās šausmas, kurās mēs visi dzīvojam."

Saskaņā ar ministrijas informāciju pa kādam deputātam bez Covid-19 sertifikāta ir Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Dienvidkurzemes, Ventspils, Jelgavas, Mārupes, Ķekavas, Ropažu, Siguldas, Limbažu, Cēsu, Valkas, Gulbenes, Alūksnes, Balvu, Varakļānu, Rēzeknes un Līvānu novadā.

KONTEKSTS:

Saeima atbalstījusi likumu, kas paredz parlamenta un pašvaldību deputātiem prasību vakcinēties pret Covid-19. Likums paredz, ka no 15. novembra strādāt varēs tikai deputāti ar Covid-19 sertifikātu par vakcināciju vai izslimošanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article