Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Koriem skatē – tikai augstākā un pirmā pakāpe

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pils Aulā aizvadīta pilsētas koru skate, kurā piedalījās kopumā deviņi vīru, sieviešu un jauktie kori. Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu kora «Spīgo» un pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» jauktā kora «Mītava» sniegumu žūrija novērtēja ar augstākās pakāpes diplomu – pārējie kori ieguva pirmās pakāpes diplomus.

Skatē piedalījās iestādes «Kultūra» jauktie kori «Balti», «Mītava», «Tik un tā» un «Zemgale», LLU sieviešu koris «Liepa» un vīru koris «Ozols», Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu koris «Spīgo», Jelgavas Valsts ģimnāzijas jauktais koris «Skali», kā arī vīru koris «Balts». Katram korim bija jāizpilda izvēles programma, kas iekļaujas desmit minūtēs. Jelgavas kolektīvi bija izvēlējušies izpildīt gan latviešu, gan ārzemju komponistu darbus, un žūrija atzinīgi novērtēja daudzveidīgo repertuāru.

Koru sniegumu skatē vērtēja Latvijas koru apriņķu virsvadītāji Māra Marnauza, Uģis Matvejs un Edgars Vītols. Jāpiebilst, ka šoreiz tika nosauktas vien koru iegūtās pakāpes, neafišējot žūrijas locekļu piešķirtos punktus.

Foto: no Jelgavas 4. vidusskolas arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja es attēls

Spīgo! Sveicu un atkal priecājos!

Pievienot komentāru