Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

No ceturtdienas slēgs Jāņa Čakstes bulvāri

Ritma Gaidamoviča
Ceturtdien, 7. februārī, no pulksten 6 tiks slēgta transporta un gājēju kustība Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz LLU Sporta namam. Iedzīvotājiem jārēķinās, ka šis posms būs slēgts līdz nākamās pirmdienas, 11. februāra, vakaram.

Jau no otrdienas ir slēgta satiksme Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz LLU Sporta namam un Raiņa ielas posmā no LLU Sporta nama līdz Akadēmijas ielai. Bet no rītdienas pilnībā tiks slēgts Jāņa Čakstes bulvāris posmā no Lielās ielas līdz LLU Sporta namam un papildu jau slēgtajam Raiņa ielas posmam – no LLU Sporta nama līdz Akadēmijas ielai – tiks slēgti arī Ūdens ielas un Driksas ielas posmi no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim. «Satiksmes ierobežojumu zonā Raiņa, Ūdens un Driksas ielā dzīvojošajiem piekļuve mājokļiem tiks nodrošināta. Tāpat pa Ūdens ielu varēs piekļūt LLU Tehniskās fakultātes teritorijai, bet LLU 1. un 2. dienesta viesnīcai, LLU Tehniskajai fakultātei no otras puses un Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim no 7. februāra varēs piekļūt pa Driksas ielu no Akadēmijas ielas puses,» skaidro Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītāja vietniece Sandra Liepiņa.

Tāpat no 7. februāra pilnībā būs slēgta arī Pasta sala. Tas nozīmē, ka apmeklētājiem nebūs pieejama arī publiskā slidotava Pasta salā un bērnu rotaļu laukums pie slidotavas.

Jāpiebilst, ka šobrīd iedzīvotājiem jau ir slēgts arī autostāvlaukums Pilssalas ielā 1 blakus Pasta salai.

Satiksmi Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai un tam piegulošajos ielu – Raiņa, Ūdens un Driksas – posmos atjaunos 11. februārī no pulksten 20.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Īblis attēls

Paldies par sastrēgumiem!Tas gan ir jauki.
Lietotāja Budzis attēls

slimi paaris avangarda chomu iegribu deelj jaat praatu cilveekiem

Pievienot komentāru

Saistītie raksti