Meklēšanas forma

Apmācies -5 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Skolēni pārsteidz autobusa pasažierus

Ritma Gaidamoviča
Pārsteigumu Jelgavas pilsētas 1. maršruta autobusa pasažieriem šodien sarūpēja Jelgavas Skolēnu domes pārstāvji. Pirms gaidāmajiem svētkiem, dāvājot prieku jelgavniekiem, skolēni autobusa pasažierus priecēja ar nelielu koncertu un dalīja pašu sarūpētus saldumus.

«Ziemassvētki ir laiks, kas mudina dot, nedomājot par to, ko saņemsim pretī. Pērn mēs – Skolēnu domes jaunieši – iepriecinājām jelgavniekus, dažādās vietās pilsētā dāvinot mazas pārsteiguma dāvaniņas. Šogad nolēmām prieku radīt ar Ziemassvētku dziesmu akustisko koncertu autobusā brauciena laikā,» stāsta Skolēnu domes vadītāja Laura Jurēvica.

Skolēni dziedāja 1. maršruta autobusā, kas kursēja no Ozolnieku vidusskolas līdz Tušķiem pulksten 13.33. Brauciena laikā izskanēja tādas dziesmas kā «Divi eņģeļi», «Zvaniņš skan», «Tik balti» un citas.

«Sākumā pasažieri bija tādi atturīgi, taču pārsteigti par šādu pēkšņu koncertu brauciena laikā. Dažas kundzes pat apraudājās un atzina, ka jauniešu noorganizētā akcija ir ļoti sirsnīga, izsakot vēlmi labprāt vēl kādu reizi autobusā dzirdēt šādu koncertu,» tā L.Jurēvica.

Video: Ivars Veiliņš

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Артём Белоконь attēls

Спасибо очень понравилось !!!
Lietotāja Juris attēls

Tiešām sirsnīgi un patīkami!
Lietotāja eglīte attēls

feini!

Pievienot komentāru