Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 25 °C Z-ZA vējš 4.6 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 19. JūlijsVārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Skolēni strādā, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku un papildinātu kabatas naudu

www.jelgavasvestnesis.lv
Līdz pat augusta beigām tiks īstenota Jelgavas pilsētas pašvaldības skolēnu vasaras nodarbinātības programma, kurā šogad kopumā plānots nodarbināt vairāk nekā 400 skolēnu. Programmas gaitā, strādājot pilsētas pašvaldības iestādēs, uzņēmumos, kā arī vairākās tirdzniecības vietās, skolēni apgūst dažādas profesijas un iepazīst darba tirgu kopumā.

Uzrunātie vasaras nodarbinātības programmas dalībnieki portālam www.jelgavasvestnesis.lv atklāj, ka strādā, lai pilnvērtīgi pavadītu savu brīvo laiku, gūtu pieredzi un jaunas zināšanas, kā arī papildinātu savu budžetu. Nopelnīto naudu viņi lielākoties vēlas iekrāt vai arī novirzīt kādiem citiem mērķiem, piemēram, apmeklēt autovadītāja kursus, iegādāties jaunu datoru vai veikt kādu lielāku pirkumu. Daļai skolēnu šī ir pirmā darba pieredze, bet citi pašvaldības nodarbinātības programmā iesaistās vairākus gadus.

Jāatgādina, ka skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem strādā četras stundas dienā divas nedēļas mēnesī, bet vecākos audzēkņi – sešas stundas dienā trīs nedēļas mēnesī.

Video: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru