Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Policisti noslēdz dežūras pie izglītības iestādēm

www.jelgavasvestnesis.lv
Sākoties jaunajam mācību gadam, lai uzlabotu satiksmes drošību, pie Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm divas nedēļas dežūrēja policisti. Piektdien, 15. septembrī, aizvadītas pēdējās dežūras pie skolām un bērnudārziem, un policisti ir vienisprātis: bērni un autovadītāji ievēro ceļu satiksmes noteikumus.

Valsts policijā apstiprina, ka policistu dežūru laikā pārkāpumi nav reģistrēti; ar dažiem skolēniem notikušas preventīvas pārrunas par ielas šķērsošanu, kā arī izteikti daži aizrādījumi par skolēnu pārvietošanos pa braucamo daļu ceļā uz skolu. Policijā norāda, ka aizrādījumi izteikti pārsvarā mācību gada pirmajā nedēļā, savukārt otrās mācību nedēļas laikā šādas situācijas vairs neradās. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv uzrunāja policistus dežūras laikā, jautājot, kādas vēl situācijas novērotas izglītības iestāžu tuvumā. 

Jāatgādina, ka no 1. līdz 15. septembrim pie Jelgavas izglītības iestādēm dežūrēja policisti. Pie Jelgavas 2. pamatskolas un Jelgavas 5. vidusskolas – pašvaldības policisti, bet pie visām pārējām izglītības iestādēm – Valsts policijas inspektori.

Video: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru