Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Jelgavnieki nakts pusmaratonam gatavi

Ilze Knusle-Jankevica
Otrdienas vakarā aizvadīts pēdējais skriešanas koptreniņš pirms sestdienas Jelgavas nakts pusmaratona. Treniņā piedalījās 30 dalībnieku un visi apstiprināja, ka startēs lielajā skriešanas notikumā, izvēloties sev piemērotāko distanci.

Koptreniņu trenere Aļona Fomenko norāda, ka līdz šim vidēji 30 cilvēku apmeklē katru skriešanas koptreniņu, bet jelgavnieku aktivitāte esot atkarīga no laikapstākļiem. Pēdējais treniņš pirms Jelgavas nakts pusmaratona tika maksimāli pietuvināts laikam, kad notiks skrējiens, un sākās nevis pulksten 18 kā ierasts, bet pulksten 20.30. A.Fomenko norāda, ka lielākā daļa koptreniņu apmeklētāju tiešām gatavojas dalībai Jelgavas nakts pusmaratonā, bet katrs izvēlas sev piemērotāko distanci.

Šobrīd kopējais Jelgavas nakts pusmaratonam reģistrētais dalībnieku skaits ir 3700, bet A.Fomenko uzsver, ka vēl ir dažas dienas laika, turklāt parasti arī sacensību dienā daudzi piesakās. Īpaši, ja ir labs laiks. «Jau tagad ir pārsniegts plānotais dalībnieku skaits pusmaratona distancē – pieteikušies vairāk nekā 700 skrējēju,» viņa norāda, piebilstot, ka šogad trase būs «ātra» un tas mudina daudzus skrējējus piedalīties, lai uzlabotu savus rezultātus un personiskos rekordus.

Jāatgādina, ka Jelgavas nakts pusmaratons notiks 22. jūlijā. Dienas aktivitātes notiks Pasta salā, starts skrējieniem un nūjotājiem būs Čakstes bulvārī, bet finišs un apbalvošana – Pasta salā.

Jelgavas nakts pusmaratona programma

17.00 – «Kids Athletics» nodarbība (Pasta salā) un DIP DAP čempionāts (Pils salā)

19.00 – Mazuļu rāpošanas sacensības

20.00 – Bērnu skrējiens

21.00 – Putu ballīte sadarbībā ar «Sportland»

21.05 – uzstājas grupa «TirkizBand»

22.15 – starts «BTA» 5 km, «Nike» 10 km, 21,0975 km skrējienam un 5 km nūjošanai

23.00 – muzicēs grupa «TirkizBand»

0.15 – muzicēs Miks Galvanovskis

1.00 – Apbalvošana

Video: Austris Auziņš

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja DK86 attēls

Salvim kārtējo reizi uzvārdu nepareizi uzrakstījuši, jautrīši...

Pievienot komentāru

Saistītie raksti