Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Z-ZR vējš 2.3 m/s
Svētdiena, 2018. gada 24. JūnijsVārda dienu svin: Jānis

Aizvadīti šīs vasaras lielākie sporta svētki – Jelgavas nakts pusmaratons

Ilze Knusle-Jankevica
Ar rāpošanas, «Dip Dap» skrejriteņu sacensībām, bērnu skrējieniem, nūjošanas distanci un 5, 10 kilometru un pusmaratona skrējieniem aizvadīts Jelgavas nakts pusmaratons, kas ir piektais ««Bigbank» Skrien Latvija» skriešanas seriāla posms. Šogad Jelgavā uzstādīts jauns dalībnieku skaita rekords, pulcējot ap 5000 aktīvu cilvēku ne tikai no Latvijas, bet arī, piemēram, no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Krievijas un Spānijas.

Jelgavā nakts pusmaratons notiek ceturto gadu, un šogad pārspēts pērn uzstādītais dalībnieku rekords – pērn Jelgavas nakts pusmaratonu apmeklēja ap 4500 dalībnieku un tas bija visapmeklētākais ««BigBank» Skrien Latvija» posms, bet šogad skriešanas seriāla posmu mūsu pilsētā apmeklēja ap 5000 dalībnieku. Interesanti, ka viņu vidū bija arī apmēram 40 cilvēku delegācija no Spānijas – karavīri, kuri Latvijā ir misijā, bet nolēmuši brīvo laiku pavadīt aktīvi.

Ātrākie jelgavnieki pusmaratona distancē bija Salvis Brasavs un Ieva Biedrīte, 10 kilometru distancē – Oskars Stāmers un Ilze Sermolīte, 5 kilometru distancē – Endijs Titomers un Daiga Dābola.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti