Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Z-ZR vējš 2.3 m/s
Svētdiena, 2018. gada 24. JūnijsVārda dienu svin: Jānis

«Jelgava Open» – mājiniekiem četri čempioni

Ģirts Pommers
Šovakar Jelgavas sporta hallē noslēdzās trīs dienu boksa maratons, kurā piedalījās apmēram 120 bokseri no astoņām valstīm. Kā jau vakar prognozēja Jelgavas Cīņas sporta veidu centra treneris Aleksandrs Knohs, mūsu sportistu ceļā uz zelta godalgām vissīvāko pretestību izrādīja spēcīgie Īrijas bokseri. Lai vai kā, par čempioniem savās svara kategorijās kļuva Denis Sidorovs, Markus Tenčs, Artūrs Ivanovs un Edmunds Lindermanis.

Vēl vairākiem mūsu bokseriem nedaudz pietrūka, lai kļūtu par šo sacensību čempioniem. Finālā zaudējumus piedzīvoja gan Ruslans Balahovcevs (līdz 46 kg), kurš piekāpās Olaines bokserim, gan Ivis Jass (līdz 57 kg), kurš līdzīgi kā Daniils Tenčs (līdz 70 kg), piekāpās bokserim no Īrijas. Tāpat 2. vietas izcīnīja Artemijs Judins (līdz 69 kg) un Ēriks Mantula (līdz 64 kg).

Bronzas godalgu svara kategorijā līdz 64 kilogramiem izcīnīja Viktors Kogajs.

«Kopumā ar sacensībām varam būt apmierināt, visi spēcīgākie šī brīža sportisti uzvarēja. Tāpat ļoti tuvu uzvarām bija vēl vairāki Jelgavas bokseri. Prieks par turnīra sportisko līmeni, kuru uzteica arī viesi no citām valstīm. Šāds turnīrs ļauj iegūt pieredzi pret dažāda stila un rakstura sportistiem,» sacensību gaitu vērtē A.Knohs.

Jāpiezīmē, ka M.Tenčs, A.Ivanovs un E.Lindermanis šogad piedalīsies Eiropas čempionātā boksā, un katra svara kategorija notiks citā valstī. Piemēram, E.Lindermanis septembrī dosies uz Turciju, bet A.Ivanovs jūlijā startēs Bulgārijā.

Foto: Austris Auziņš

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti