Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

«Zemgale/LLU» vārtsargs atzīts par novembra vērtīgāko spēlētāju

www.jelgavasvestnesis.lv
«Zemgale/LLU» vārtsargs Rihards Cimermanis atzīts par Optibet hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta novembra MVP jeb vērtīgāko spēlētāju, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Trijās novembra spēlēs 24 gadus vecais R.Cimermanis vidēji ielaida 1,67 vārtus un atvairīja 95,90 procentus pretinieku metienu.

Jelgavnieki aizvadītā mēneša sešās spēlēs izcīnīja sešas uzvaras un OHL turnīra tabulā ar 30 punktiem šobrīd atrodas ceturtajā vietā. Līdz trešajai vietai «Zemgale/LLU» komandu šķir tikai viens punkts.

«Novembrī kā vienība nospēlējām ļoti atzīstami. Pateicoties komandas sapulcēm, un video analīzēm, spējām savest kārtībā aizsardzību un vienkāršot uzbrukumu, kas arī mums nesa sešas uzvaras pēc kārtas. Arī es savu darbu vārtos paveicu, kā nākas, un pretiniekiem nepieļāvu viegli tikt pie vārtiem,» tā R.Cimermanis, atzinīgi vērtējot trenera Valērija Kuļibabas darbu, kurš pašlaik galvenā trenera amatā aizvieto Haraldu Vasiļjevu. «Jāatzīst, ka arī debija Latvijas hokeja izlasē bija patīkams pārsteigums un gods, jo šo iespēju gaidīju jau vairākus gadus. Tiesa, ar vienu veiksmīgu mēnesi nepietiek, lai paveiktu ko lielu, tāpēc centīsimies pastāvīgi uzlabot savu spēli, lai būtu maksimāli gatavi martam – playoff. Hokejs ir komandas sports, līdz ar to uzskatu, ka arī individuālās balvas lielā mērā ir komandas nopelns,» tā vārtsargs.

Šosezon R.Cimermanis OHL čempionātā kopumā vidēji ielaidis 2,91 ripu un atvairījis 92,64 procentus metienu.

Jāpiebilst, ka OHL mēneša vērtīgāko spēlētāju nosaka čempionāta organizatori, statistiķi un LHF darbinieki.

Foto: «Zemgale/LLU»

Viedokļi

Pievienot komentāru