Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Ledus skolas hokejisti aizcīnās līdz pusfinālam Čehijā

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) U-14 komanda aizvadījusi spēles Čehijā, piedaloties starptautiskā turnīrā «Christmas cup 2017» 2004. un 2005. gadā dzimušajiem. Mūsu hokejistiem izdevās iekļūt turnīra pusfinālā, bet diemžēl jelgavnieki zaudēja turnīra uzvarētājiem – mājiniekiem čehiem.

JLSS U-14 komandas spēlētāju vecāku pārstāvis Mārtiņš Spriņģis portālu www.jelgavasvestnesis.lv informē, ka turnīrs Čehijā norisinājās vienlaicīgi divās pilsētās –  Mosta un Bīlina. Katras pilsētas hallē sacensības notika divās grupās, un katrā no tām bija iekļautas piecas komandas. JLSS komanda cīnījās hallē «Mosta» A grupā kopā ar komandām «EHA» (Eiropas Hokeja Akadēmija, Čehija), «Mostecky vyber» (Čehija), «Ruszicci Moscow» (Krievija), «FASS Berlin» (Vācija). Pirmās dienas pirmajā spēlē Jelgavas hokejisti ar rezultātu 11:0 sagrāva «FASS Berlin», bet otro spēli ar rezultātu 1:3 zaudēja komandai «EHA». Otrajā dienā, kad komanda aizvadīja turnīra trešo spēli, mūsējie sīvā cīņā, bet tomēr ar 2:3 zaudēja «Mostecky vyber» no Čehijas. Ceturtajā cīņā ar rezultātu 3:0 izdevās uzveikt «Ruszicci Moscow». «Tiesa, tas uzreiz nenodrošināja vietu pusfinālā. No katras grupas pusfinālā tika tikai divas pirmās komandas, bet trijām komandām, kas pretendēja uz vietu pusfinālā, bija izcīnīts vienāds punktu skaits. Taču vārtu attiecība bija par labu mūsu hokejistiem, tāpēc jelgavnieki ieguva tiesības spēlēt pusfinālā,» stāsta komandas vecāku pārstāvis. Diemžēl pusfināla spēlē pret B grupas 1. vietas ieguvēju mūsējie hokejisti zaudēja ar rezultātu 0:7 spēcīgajai hokeja komandai «Rytiri Kladno» no Čehijas, kas arī kļuva par turnīra uzvarētāju kopvērtējumā.

Komandas sastāvā cīnījās: vārtsargi – Lukas Bukatovs un Jānis Fecers; laukuma spēlētāji – Mārtiņš Krišs Krūklītis, Edgars Markovs, Emīls Riekstiņš, Armands Mitkevičs, Tomass Semjonovs, Viktors Davidovs, Ričards Andris Griķis, Markuss Jakušonoks, Reinards Dāvis Pētersons, Rūdolfs Muraško, Ričards Grubinskis, Kirils Larionovs, Artis Ķergalvis, Helmuts Spriņģis, Kristers Vītoliņš, Kevins Strādnieks, Roberts Vītols.

«Paldies JLSS, organizatoriem, līdzbraucējiem un līdzjutējiem. Paldies par darbu treneriem Artjomam Ogorodņikovam un Rihardam Cimermanim, kā arī šoferīšiem,» komandas vārdā paldies saka M.Spriņģis.

Foto: no komandas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru