Meklēšanas forma

Skaidras debesis 18 °C R-DR vējš 5.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 20. AprīlisVārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Futbolisti Eiropas līgas 1. kārtā spēlēs ar Ungārijas «Ferencvaros»

Ģirts Pommers
Šodien Šveices pilsētā Nionā notika UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 1. kārtas izloze, pēc kuras kļuva skaidrs, ka FK «Jelgava» pretinieki būs Ungārijas futbola klubs «Ferencvaros». Pirmā spēle plānota 29. jūnijā izbraukumā, bet atbildes mačs Zemgales Olimpiskajā centrā notiks 6. jūlijā.

Jelgavnieku komandas galvenais treneris Aleksandru Kurtejans notikušo izlozi sauc par veiksmīgu, jo mūsu futbolistiem būs iespēja pārbaudīt spēkus pret spēcīgu komandu. «Budapeštas klubs spēlē spēcīgajā Ungārijas čempionātā, tā ir ļoti interesanta komanda. Pirms izlozes nešķirojām iespējamos pretiniekus vēlamajos un nevēlamajos. Prieks, ka pēc vairāku gadu pauzes varēšu satikt Tomasu Dolu, ar kuru deviņdesmito gadu sākumā kopā spēlējām Hamburgā, bet šobrīd viņš ir «Ferencvaros» komandas galvenais treneris,» norāda A.Kurtejans. Jāpiebilst, ka pagājušajā sezonā jelgavnieku pretinieki Ungārijas čempionātā izcīnīja 4. vietu.

Izlozi pozitīvi vērtē arī FK «Jelgava» komandas direktors Jānis Vuguls, norādot uz adekvātām organizatoriskajām izmaksām izbraukumā. «Budapešta tomēr ir viegli sasniedzama pilsēta, kas mums ļaus vieglāk plānot izbraukumu. Noteikti jārēķinās, ka Ungārijas futbola čempionātā šobrīd ir starpsezona, kas mums varētu būt pluss. No otras puses, spēlētājiem visticamāk būs jārēķinās ar pamatīgu svelmi,» tā J.Vuguls.

Foto: no JV arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti