Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 12 °C DR vējš 4.9 m/s
Piektdiena, 2018. gada 22. JūnijsVārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

FK «Jelgava» – sezonai gatavi!

Ģirts Pommers
«Šī starpsezona ir bijusi grūtākā, kāda līdz šim mums ir bijusi. Bija daudz dažādi sarežģījumi un traucēkļi, spēlētājiem pašiem nācās pirms treniņiem tīrīt sniegu no laukuma. Rūdījām raksturu šādās sadzīviskās epizodēs. Uzskatu, ka šis ir spēcīgākais komandas modelis, kāds mums ir bijis. Sezonai esam gatavi!,» iesākot futbola kluba «Jelgava» sezonas prezentācijas pasākumu stāsta tā direktors Jānis Vuguls. Šogad klubs skaļus mērķus neizvirzīs, taču, lai nākamo sezonu sauktu par izdevušos, trenera Aleksandru Kurtejana trenētajai komandai būs jāatkārto pagājušajā sezonā sasniegtais vismaz divos no trim turnīriem.

Kluba prezidents Māris Peilāns savā uzrunā pateicās gan esošajiem, gan klāt pienākušajiem spēlētājiem, arī jaunajam komandas trenerim A.Kurtejanam, kurš uzņēmies vadīt komandu atbildīgā brīdī. «Domāju, ka ne visi treneri gribētu trenēt komandu pēc vēsturiski veiksmīgākās sezonas. Ja man jānostāda mērķi, tad mēs būsim apmierināti ar vismaz diviem pagājušās sezonas panākumu atkārtojumiem,» stāsta M.Peilāns. Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā jelgavnieki izcīnīja Latvijas kausu, aizcīnījās līdz pat 3. kārtai Eiropas līgas turnīrā un sezonu noslēdza ar sudraba godalgām Latvijas virslīgas čempionātā.

Jaunais treneris pirms gaidāmās sezonas aicināja klātesošo sagatavoties futbola svētkiem – jaunās sezonas sākumam. Sagatavošanās procesā, viņaprāt, viss noritējis pēc plāna un visi izvirzītie uzdevumi tikuši sasniegti. «Mums ir ļoti spēcīgu futbolistu grupa, kuri var daudz sasniegt. Es nevaru jelgavniekiem, komandas faniem, atbalstītājiem un kluba vadībai solīt uzvaras, taču to, ka mēs katrā spēlē cīnīsimies par uzvaru un atdosim visus spēkus – to gan apsolu. Gribētu pateikties spēlētājiem un kluba administrācijai par šajā laikā labi padarīto darbu,» savā uzrunā teica A.Kurtejans.

Nedaudz vēlāk tika prezentēti arī jaunie «Nike» komandas formas tērpi, kuros futbolisti aizvadīs savas spēles. Uzticīgākie jelgavnieku atbalstītāji noteikti pamanīja ne tikai jaunos komandas spēlētājus, bet arī to, ka daži futbolisti šajā sezonā laukumā dosies ar citiem numuriem. Viens no tiem – pussargs Mindaugs Grigarāvičs, kurš šogad spēlēs ar uzbrucēju iecienīto 9. numuru. «Kad atsāku spēlēt futbolu klubā «Metta/LU», laukumā devos ar devīto numuru, tādēļ arī to izvēlējos šajā sezonā. Esmu pārliecināts, ka tas man nesīs veiksmi. Uzskatu, ka šis gads «Jelgavai» būs ļoti veiksmīgs,» cerīgi uz nākamo sezonu raugās Mindaugs. Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā ar 9. numuru spēlēja leģionārs Kirilo Siličs.

Tikmēr pirmais Brazīlijas pārstāvis «Jelgavā» – uzbrūkošais pussargs Rafaels Ledesma pauž, ka ir gatavs uzņemties saspēles vadītāja un organizētāja lomu. «Esmu jau iejuties šajā komandā, uzskatu, ka mums tiešām ir ļoti meistarīgi spēlētāji, tādēļ gribu sasniegt visus kluba izvirzītos mērķus.»

Tikpat mērķtiecīgi jau tradicionāli ir noskaņots arī komandas kapteinis Gints Freimanis, kurš aicina komandas līdzjutējus turpināt atbalstīt komandu.

FK «Jelgava» sastāvs 2017. gada sezonai: Gints Freimanis (5), Kaspars Ikstens (1), Reinis Flaksis (2), Valērijs Redjko (7), Alans Siņeļņikovs (8), Mindaugs Grigarāvičs (9), Andrejs Perepļotkins (10), Ēvalds Razulis (11), Oļegs Malašenoks (12), Maksims Rafaļskis (14), Nils Puriņš (16), Andrejs Kiriļins (17), Dmitrijs Klimaševičs (18), Rītis Leilūga (19), Ante Bakmazs (20), Edgars Jermolajevs (21), Jānis Krūmiņš (22), Gļebs Kļuškins (23), Mārcis Ošs (25), Kevins Kaubers (27), Artis Lazdiņš (28), Artis Jaudzems (29), Rafaels Ledesma (30).

Foto: Ivars Veiliņš

 

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kreipāns attēls

Audziniet tak jaunos futbolistus. Freimanim un Redjko jau ir pāri 30. Kas nāks vietā? Vai atkārtosies BK Jelgava basketbola komandas liktenis?????
Lietotāja oto attēls

LAIKAM IENEMIS PAR DAUDZ NEVAR NEKUR RADITIES JO TUR IR A.R
Lietotāja lun attēls

vin-am patik zimeties kur ir andris R vinam jau sports neinterese - galvenais cope un citus kritizet
Lietotāja Vilis buksē attēls

A ku ta J.K. Nav aicināts, slikta zīme FK"Jelgavai"- būs smaga sezona.
Lietotāja FV attēls

Labakais RUBLA zests-ko tad es ,es jau neko?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti