Meklēšanas forma

Apmācies -2 °C D-DR vējš 1.5 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Turam īkšķus par šorttrekistu!

Ilze Knusle-Jankevica
Šodien pirmais starts Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs paredzēts Jelgavas pārstāvim šorttrekistam Robertam Zvejniekam. Sacensības 1000 metru distancē sāksies 11.55 pēc Latvijas laika un tās translēs LTV7.

Latvijai ar Dienvidkoreju ir septiņu stundu laika starpība, un pēc vietējā laika šorttreka sacensības sāksies pulksten 19. R.Zvejnieks norāda, ka tas nav ierasti, ka starts ir vakarā, tomēr uzsver, ka tā nav problēma un visam var pielāgoties. Sportists portālam www.jelgavasvestnesis.lv arī atklāj, ka viņam nav nekādu rituālu pirms starta, un galvenais ir aizvadīt mierīgu dienu, nesākot domāt par sacensībām pirms laika un galvā neizspēlējot scenārijus.

Šajā distancē uz starta izies 32 labākie pasaules sportisti. Viņiem cīņā par medaļām jāpārvar kvalifikācija, ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls. Mūsu sportists startēs ceturtajā no astoņiem slidojumiem un, lai tiktu tālāk, savā slidojumā jāfinišē kā pirmajam vai otrajam. Ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls norisināsies 17. februārī.

Vēl R.Zvejnieks startēs 500 metru distancē. Kvalifikācija šajās sacensībās notiks 20. februārī, un plānots, ka arī to translēs LTV7.

Jāatgādina, ka ziemas olimpiskajās spēlēs piedalās arī Jelgavas ledus sporta skolas absolvente daiļslidotāja Diāna Ņikitina. Viņai pirmais starts – īsā programma – paredzēta 21. februārī. No uzrādītā rezultāta būs atkarīgs, vai sportiste kvalificēsies izvēles programmai.

Foto: no R.Zvejnieka arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti