Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -9 °C R vējš 2.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

«Mītavas kumeļu/BJSS» BMX braucēji Eiropas čempionātā izcīna divas godalgas

Ģirts Pommers
Aizvadītās nedēļas nogalē Francijas pilsētā Bordo notika Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalījās arī 11 kluba «Mītavas kumeļi/BJSS» sportisti. Vislabāk veicās Paulai Zavinskai, kura 11 gadus veco meiteņu grupā izcīnīja 2. vietu, bet Vanesa Buldinska jauniešu grupā ieguva 3. vietu.

«Mītavas kumeļu» vadītājs Aivars Balbeks jelgavnieku startu vērtē kā sekmīgu. «Ņemot vērā lielo konkurenci, uzskatu, ka mūsu braucēji startēja labi. Bija atsevišķi gadījumi, kad nedaudz nepaveicās, taču kopumā situācija ir apmierinoša,» tā A.Balbeks.

Jāatzīmē, ka 40+ vecuma krūzeru grupā finālā tika jelgavnieks Alvis Lānso, kurš finišēja 7. vietā, bet Markusam Soļimam līdz finālbraucienam astoņgadīgo sportistu grupā pietrūka pavisam nedaudz – izcīnīta 9. vieta.

Savā grupā astotdaļfinālā palika Kristens Krīgers, Reinārs Pavlovs, Edgars Dimants un Oskars Mežaraups. Savukārt tālāk par priekšbraucieniem netika Emīlija Zavinska, Anna Mežaraupe un Hugo Eihentāls.

Jāpiebilst, ka P.Zavinska, V.Buldinska un K.Krīgers no 25. līdz 28. jūlijam piedalīsies pasaules čempionātā BMX, kas notiks ASV.

Foto: publicitātes

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti