Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

KONKURSS: Laimē biļetes uz rallijkrosu!

www.jelgavasvestnesis.lv
Pēc ilgāka pārtraukuma Jelgavā atkal notiks rallijkrosa sacensības – 20. augustā no pulksten 10 «Rullītī» notiks Latvijas rallijkrosa kausa ceturtais posms. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz pasākumu.

Pasākuma sabiedrisko attiecību speciālists Ritvars Podziņš norāda, ka pulksten 10 paredzēta sacensību atklāšana, bet pulksten 10.20 tiks dots pirmais starts. Sportisti veiks trīs kvalifikācijas braucienus, pusfināla un fināla braucienu, bet precīzus laikus pagaidām pateikt nav iespējams – tas atkarīgs no dalībnieku skaita, bet joprojām noris pieteikšanās. Sacensības notiks četrās automašīnu klasēs: «Lada RX», «Super 1600», «Touring» un «Open RX».

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkursam: rallijkross» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 16. augusta pulksten 11 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs). Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

Jautājumi:

1. Pēc cik gadu pārtraukuma Jelgavā atgriezīsies rallijkross?
a) 10,
b) 15,
c) 20.

2. Cik gara ir trase «Rullītī»?
a) 960 metri,
b) 1000 metri,
c) 1100 metri.

3. Cik posmu ir šī gada Latvijas rallijkrosa kausā?
a) 6,
b) 7,
c) 8.

Foto: www.instanike.com

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti