Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Z-ZA vējš 3.2 m/s
Trešdiena, 2018. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Jelgavniece no Prāgas pārved Eiropas čempionāta bronzu

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas sportisti Milēna Rinkeviča un Aleksandrs Lapšins pagājušajā nedēļā Latvijas izlases sastāvā startēja Eiropas čempionātā sambo jauniešiem un junioriem Prāgā. M.Rinkeviča čempionātā izcīnīja bronzas medaļu.

Latvijas izlases sastāvā čempionātā piedalījās desmit sportisti, tostarp kluba «Mītava» un Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi M.Rinkeviča un A.Lapšins.    

K.Usačevs informē, ka M.Rinkeviča cīnījās svara kategorijā līdz 65 kilogramiem, kurā uzrādīja trešo labāko rezultātu, izcīnot bronzas medaļu. «Viņas pārstāvētajā svara kategorijā sacentās meitenes no Krievijas, Latvijas, Francijas, Nīderlandes, Bulgārijas, Ukrainas, Rumānijas un Moldāvijas,» piebilst K.Usačevs.

A.Lapšins cīnījās svara kategorijā līdz 75 kilogramiem. «Diemžēl Aleksandrs jau pirmajā cīņā zaudēja, līdz ar to viņam čempionāts noslēdzās,» saka K.Usačevs.

Pavisam Latvijas izlase Eiropas čempionātā sambo jauniešiem un junioriem Prāgā izcīnīja trīs medaļas – vienu zelta un divas bronzas, no kurām vienu mājās pārveda jelgavniece.

Foto: no K.Usačeva arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti