Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C ZA vējš 1.7 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Jaunie bokseri sāk ar sudrabu

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) bokseri nedēļas nogalē ar panākumiem startējuši starptautiskā boksa turnīrā Igaunijas pilsētā Jehvi, mājās pārvedot medaļas.

JCSVC boksa treneris Aleksandrs Knohs informē, ka šajā turnīrā piedalījās 109 bokseri no piecām valstīm. Latviju pārstāvēja tikai Jelgavas bokseri. Viņu vidū tādi, kuriem jau uzkrāta krietna sacensību pieredze, un arī jauniņie.

Treneris stāsta, ka šī gada Latvijas čempioni junioros Artūrs Ivanovs un Daniils Tenčs savus pretiniekus finālā uzvarēja ar pārliecinošu pārsvaru, izcīnot zelta medaļu. Bet sudraba medaļu šoreiz izcīnīja jaunie bokseri, kuri tikai nesen sākuši nodaroties ar boksu. 2. vietu izcīnīja 2004. gadā dzimušais Mārtiņš Kļavinskis (svarā līdz 62 kilogramiem), kurš ar vairākām uzvarām ieguva vietu finālā, taču pieredzes trūkuma dēļ izšķirošajā cīņā zaudēja savam konkurentam. Tieši pieredze pietrūka arī JCSVC audzēknim Sandim Bespalovam (svarā līdz 60 kilogramiem), un rezultātā – 2. vieta.

Jauniešu grupā startējošais Ruslans Miļuns (svarā līdz 54 kilogramiem) izcīnīja 3. vietu. Treneris piebilst, ka nākamais starts mūsu bokseriem būs Tartu. Uz sacensībām Igaunijā brauks arī JCSVC jaunākie bokseri.

Foto: no personīgā arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti