Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 1 °C A vējš 0.9 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

Džudistiem «Gulivera kausā» – 5. vieta

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) džudisti nedēļas nogalē starptautiskās sacensībās «Gaujas Gulivera kauss 2017» Inčukalnā 42 komandu konkurencē izcīnīja 5. vietu.

BJSS treneris Sergejs Vasjkovs informē, ka šajās sacensībās piedalījās ap 500 džudistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Somijas un Čehijas. Jelgavu sacensībās pārstāvēja BJSS treneru Marinas Mazures un S.Vasjkova audzēkņi.

Pēc divu dienu sacensībām Jelgavas komanda izcīnīja 5. vietu 42 komandu konkurencē. Individuāli labāko rezultātu uzrādīja Deniss Britikovs (U-10, svarā līdz 32 kilogramiem) – 1. vieta, Arnolds Losāns (U-10, 42 kilogrami un vairāk) – 3. vieta, Kamilla Jefimova (U-12, līdz 40 kilogramiem) – 1. vieta, Viktors Dmitrečkovs un Edgars Čakšs, kuriem attiecīgi sudrabs bronza U-16 grupā svarā līdz 66 kilogramiem.

Treneris stāsta, ka sīvā cīņā Dāvids Fūrmanis (U-10, līdz 30 kilogramiem) izcīnīja 5. vietu, finālā zaudējot savam konkurentam no Rīgas džudo komandas «Lido».

Veiksmīga debija U-16 grupā bija mūsu Annijai Strupajai (līdz 48 kilogramiem), Ērikai Tjurinai (līdz 63 kilogramiem) un Elizabetei Muntjanai (līdz 70 kilogramiem), kuras sevi labi parādīja cīņās ar krietni pieredzējušākām konkurentēm. S.Vasjkovs stāsta, ka Ērika pretendēja pat uz sudraba medaļu, taču trauma neļāva viņai noturēt līderpozīcijas līdz cīņas beigām, un diemžēl Ērika zaudēja. «Novēlu Ērikai drīzu atveseļošanos un visiem džudistiem būt daudz disciplinētākiem, ar lielāku atdevi pieiet treniņiem,» tā treneris.

Foto: no personīgā arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti