Meklēšanas forma

Skaidras debesis 11 °C Z-ZR vējš 5.1 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 19. AprīlisVārda dienu svin: Vēsma, Fanija

Bokseriem pirmie panākumi «Jelgava Open»

Ģirts Pommers
Jau kopš vakardienas Jelgavas sporta hallē notiek starptautisks boksa turnīrs «Jelgava Open», kurā startē apmēram 120 sportisti no astoņām valstīm. «Kopumā sacensības mums ir veiksmīgas, šodien izcīnīti divi zelti, bet vēl rīt finālsacensībās piedalīsies vairāki jelgavnieki. Kopumā jāsaka, ka spēcīgas komandas uz Jelgavu ir atvedušas Krievijas un Īrijas izlases,» tā Jelgavas Cīņas sporta veidu centra (JCSVC) boksa treneris Aleksandrs Knohs.

Šodien sacensības veiksmīgi iesākās vietējiem sportistiem, jo svara kategorijā līdz 34 kilogramiem savu pretinieku finālā uzvarēja JCSVC bokseris Denis Sidorovs.«Pirmā cīņa man neizdevās, taču prieks, ka izdevās uzvarēt finālā. Kopumā ar savu sniegumu neesmu īsti apmierināts,» tā uzvarētājs.

Savukārt mūsu sportists Ruslans Balahovcevs pusfinālā uzvarēja Marijampoles sportistu Justas Jociku un rīt piedalīsies finālcīņā.

«Esmu gatavs cīņām. Nevienu no pieciem manā svara kategorijā pieteiktajiem sportistiem personīgi nepazīstu, jo neesmu pret viņiem cīnījies. Jūtos labi un ļoti ceru, ka spēšu iepriecināt sanākušos skatītājus,» tā pirms savas gaidāmās cīņas pret Zviedrijas bokseri Ronu Tahu stāsta jelgavnieks Edmunds Lindermanis.

Jāatzīmē, ka rīt vēl vairākiem jelgavniekiem būs izšķirošās cīņas par godalgām. Cīņas Jelgavas sporta hallē sāksies pulksten 11.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti