Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 24 °C Z vējš 3.5 m/s
Ceturdiena, 2018. gada 19. JūlijsVārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Sākusies pieteikšanās Jelgavas kausa izcīņai basketbolā

www.jelgavasvestnesis.lv
Ir sākusies komandu pieteikšanās tradicionālajai Jelgavas kausa izcīņai basketbolā, kas šogad notiks no oktobra līdz decembrim. Potenciālajiem dalībniekiem komandas pieteikums jāiesniedz līdz 5. oktobra pulksten 15, kas apliecina gatavību startēt sacensībās un pildīt nolikumā noteiktās saistības. Komandas vārdiskais pieteikums jāiesniedz līdz 10. oktobra pulksten 17 Sporta servisa centrā vai elektronisku jānosūta uz e-pasta adresi: sports@sports.jelgava.lv

Kā informē turnīra organizatori, tā mērķis ir veicināt spēlētāju sportiskās meistarības un fiziskās sagatavotības attīstību, kā arī popularizēt amatieru basketbolu Jelgavā un nodrošināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās, regulārās sporta nodarbībās

Sacensību nolikums paredz, ka maksimālais dalībnieku skaits vienas komandas pieteikumā ir 15 spēlētāji. Visas spēles notiek saskaņā ar Nolikumu un FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem, kā arī FIBA oficiālajām noteikumu izmaiņām, interpretācijām un papildinājumiem. Regulārajā turnīrā vienas ceturtdaļas ilgums ir 8 (astoņas) minūtes, izslēgšanas spēlēs 10 (desmit minūtes). Komandas sastāvu sacensību laikā nav atļauts mainīt vai papildināt; spēlētājiem, kuri dzimuši pēc 2002.gada startēt nav atļauts. Spēlētāji, kuri pieteikti dalībai FIBA, BBL (Baltijas Basketbola līgas) un Latvijas basketbola līgas 1.divīzijai 2017./2018.gada sezonā vai kādas citas valsts augstākajā līgā startēt nav atļauts. Par piedalīšanos Jelgavas pilsētas 2017. gada kausa izcīņā basketbolā vīriešiem katrai komandai jāsamaksā nolikumā noteiktā dalības maksa – 200 eiro.

Izspēles kārtība tiks noteikta un izziņota pēc komandu pieteikumu saņemšanas, atkarībā no pieteikto komandu skaita. Izspēles kārtība tiks pārrunāta un apstiprināta pārstāvju sanāksmē ceturtdien, 5.oktobrī pulksten 19 Jelgavas sporta hallē. Spēļu kalendārs tiks publicēts Jelgavas Sporta servisa centra mājaslapā un izvietots Jelgavas sporta hallē pie ziņojuma dēļa.

Jelgavas kausa izcīņas 1. un 2.vietas ieguvējas tiks apbalvotas ar piemiņas medaļām, diplomiem un naudas balvām. Turnīra 1.vietas ieguvēji saņems naudas balvu 500 eiro apmērā, bet 2.vietas ieguvēji 250 eiro apmērā. Individuālās naudas balvas – pēc organizatoru vērtējumu, trīs labākie spēlētāji tiks apbalvoti ar naudas balvām 30 eiro apmērā.

Sacensības organizē Sporta servisa centrs sadarbībā ar biedrību «Basketbola klubs «Jelgava»», sacensību galvenais tiesnesis – Juris Kaminskis. Sacensību organizatori nodrošina sporta bāzi (spēles laukumu, ģērbtuvi, dušu), spēļu laukuma tiesnešus, spēļu sekretārus, spēļu kalendāru, turnīra informācijas atspoguļošanu masu medijos un apbalvošanu sacensību noslēgumā. Spēlētāji un komandas pārstāvji paši atbild par savas veselības stāvokli un to ar savu parakstu apliecina komandas vārdiskajā pieteikumā.

NOLIKUMS

KOMANDAS PIETEIKUMA FORMA

KOMANDAS VĀRDISKAIS PIETEIKUMS

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti