Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Jelgavniece spēlēs Eiropas 3x3 basketbola kausa finālturnīrā

Ilze Knusle-Jankevica
Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, norisinājās Eiropas 3x3 basketbola kausa izcīņas kvalifikācijas sacensības, kurās Latvijas meiteņu izlase ar jelgavnieci Diānu Dudi sastāvā izcīnīja otro vietu un ieguva ceļazīmi uz Eiropas kausa finālturnīru U-18 vecuma grupā.

Latvijas izlase – Diāna Dude, Annija Skārleta Ķergalve, Elīna Pabērza un Ligita Līga Golovko – Eiropas 3x3 basketbola kausa izcīņas finālturnīrā piedalīsies 1.–3. septembrī Ungārijā. Šī būs pirmā reize Eiropas čempionātu pēdējo trīs gadu vēsturē, kad finālturnīrā būs pārstāvēts Latvijas meiteņu 3x3 basketbols, informē Latvijas Basketbola savienības pārstāvis Artūrs Portnovs.

«Tas, ka ieguvām šo ceļazīmi, mums ir pārsteigums, jo nedomājām, ka tiksim tik tālu,» norāda D.Dude, piebilstot, ka mazais mērķis finālā ir apspēlēt mājinieces – Ungārijas komandu –, jo viņas ir ar Latvijas komandu vienā grupā, bet lielais mērķis ir cīņa par visaugstākajām vietām.

Kopumā par ceļazīmēm sacentās 52 komandas no 28 valstīm divos kvalifikācijas turnīros – ne tikai Rīgā, bet arī Ungārijas pilsētā Šolnokā. Latvijas galvaspilsētas centrā 15 puišu komandas cīnijās par sešām ceļazīmēm, bet 12 meiteņu vienības – par piecām vietām finālturnīrā.

Foto: Renārs Koris, Latvijas Basketbola savienība

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti