Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 1 °C A vējš 0.9 m/s
Otrdiena, 2018. gada 20. NovembrisVārda dienu svin: Anda, Andīna

BK «Jelgava/LLU» kapteinis atzīts par novembra labāko spēlētāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas Basketbola savienība (LBS) nosaukusi Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas labāko spēlētāju novembrī – tas ir BK «Jelgava/LLU» uzbrucējs un komandas kapteinis Salvis Mētra.

LBS informē, ka 32 gadus vecais Jelgavas komandas uzbrucējs novembrī palīdzēja komandai uzvarēt četrās no piecām spēlēm. S.Mētra vidēji katrā spēlē laukumā pavadīja 28 minūtes un 42 sekundes, gūstot 20,6 punktus, izcīnot septiņas atlēkušās bumbas, izdarot 5,8 rezultatīvas piespēles un nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 25,4.

Jāpiebilst, ka aizvadītajā sezonā S.Mētra kopā ar «Barons kvartāls» Latvijas čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, bet šobrīd, pēc sešu gadu pārtraukuma, viņš atgriezies spēlēt LBL 2. divīzijā. S.Mētra ekspresintervijā LBS uzsver, ka, spēlējot 2. divīzijā, var izbaudīt basketbolu, savienojot to ar sava biznesa vadīšanu un ģimenes dzīvi, kas ir būtiskākais. «Prioritātes dzīvē ir mainījušās, taču negribēju basketbolu pamest pavisam. Bija daudz variantu spēlēšanai, taču labāko piedāvāja tieši Jelgava. Elastīgs treniņu grafiks, zināms atbalsts – tieši tas, kas vajadzīgs,» tā basketbolists.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti