Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

BK «Jelgava» vadīs Gatis Justovičs

Ilze Knusle-Jankevica
BK «Jelgava» galvenā trenera amatā apstiprināts jelgavnieks Gatis Justovičs. Vienošanās paredz, ka viņš komandu vadīs vienu sezonu.

«Kad man izteica piedāvājumu, daudz nedomāju, jo iespēja būs galvenajam trenerim zemē nemētājas, un man kā jaunam trenerim tas ir būtiski,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda G.Justovičs.

Šonedēļ BK «Jelgava» viņa vadībā atsākusi treniņus – tajos piedalās gan aizvadītās sezonas komandas spēlētāji, gan Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Augusta beigās tiks rīkoti atklātie treniņi, kuros interesenti varēs atrādīt sevi komandas vadībai. «Tas ir pozitīvi, jo uz to laiku Jelgavā būs atgriezušies studenti un varbūt interesi izrādīs vēl kāds spēlētājs, kas varēs mums palīdzēt,» vērtē G.Justovičs. Jāpiebilst, ka pagājušajā sezonā G.Justovičs bija BK «Jelgava» saspēles vadītājs, bet šosezon komandā vairs nespēlēs. «Lai gan man ir pieredze trenera darbā, 2. divīzija man būs liels izaicinājums,» tā jaunais komandas treneris.

Šajā sezonā BK «Jelgava» turpinās spēlēt Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā, kurā pērn kļuva par čempioniem.  

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kreipāns attēls

BK Jelgava turpina savā stilā, jo nomaina zelta medaļas izcīnījušu, pieredzējušu treneri pret vēl neizaugušo Gati Justoviču kuram patīk atpūsties kopā ar saviem komandas biedriem. Tā tas bija studentos un tā tas būs arī BK Jelgavā. Ja spēles būs kā līdz šim pirmdienās un piektdienās, tad visi pilsētas bāri būs pilni ar mūsu izcilajiem basketbolistiem. Vai nevarēja pajautāt studentiem, ko viņi domā par savu treneri un viņa kultūru?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti