Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Svētku laikā būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos

www.jelgavasvestnesis.lv
Svētku laikā no 23. decembra līdz 2. janvārim gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutos, tostarp arī Jelgavas reisos. Iedzīvotāji aicināti pirms brauciena pārbaudīt aktuālos autobusu kustības sarakstus, norāda SIA «Autotransporta direkcija» pārstāve Zane Plone.

Svētku laikā grozījumi kustības sarakstos paredzēti daudzu maršrutu autobusiem, tostarp arī Jelgavā. Piemēram, «Jelgavas autobusu parka» apkalpotajos autobusu maršrutos, kas kursē no Jelgavas uz Rīgu, Auci, Bausku un Dobeli, plānotas izmaiņas septiņos reisos. Tāpat izmaiņas paredzētas arī 28 vietējās nozīmes maršrutos Jelgavas novadā, piemēram, Elejas, Kalnciema un Oglaines virzienā, kur pasažieru pārvadājumus nodrošina SIA «Migar», kā arī AS «Nordeka» un SIA «Dobeles autobusu parks» autobusiem, kas brauc caur Jelgavu.

Dažos gadījumos iedzīvotājiem būs pieejami papildu reisi, savukārt dažos maršrutos reisu skaits var tikt samazināts. Iedzīvotāji aicināti pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapas www.atd.lv sadaļā «Kustības saraksti» vai sazināties ar pasažieru pārvadātāju.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru