Meklēšanas forma

Apmācies 7 °C DR vējš 4.1 m/s
Trešdiena, 2018. gada 26. SeptembrisVārda dienu svin: Gundars, Kurts, Knuts

Raiņa ielā būs stāvēšanas ierobežojumi

Ilze Knusle-Jankevica
Raiņa ielas posmā no Pētera līdz Pasta ielai tiks ieviesti automašīnu stāvēšanas ierobežojumi, darbadienās no pulksten 8 līdz 18 mašīnu ļaujot atstāt divas stundas. Nepieciešamās ceļa zīmes tiks uzstādītas līdz šīs nedēļas beigām.

Šāds lēmums pieņemts Satiksmes kustības drošības komisijas sēdē, un, kā norāda komisijas priekšsēdētājs Jurijs Strods, iniciatīva nākusi no vairākiem Raiņa ielas uzņēmējiem. Viņu arguments: neierobežojot stāvēšanu Raiņa ielā, ir apgrūtināta klientu piekļuve pakalpojumu sniegšanas vietām. «Raiņa ielas rekonstrukcijas laikā izbūvētās stāvvietas ielas malās bija paredzētas uzņēmējdarbības veicināšanai, lai klienti varētu piekļūt veikaliem, darbnīcām, tāpēc arī tika atbalstīts lēmums par stāvēšanas ierobežojumu noteikšanu,» skaidro J.Strods, papildinot, ka laika ierobežojumi auto novietošanai pēc līdzīga principa, rekonstruējot ielu, tika ieviesti arī Lielajā ielā.

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Imants Auders skaidro, ka stāvēšanas ierobežojumi attieksies uz Raiņa ielas posmu no Pētera ielas līdz Mātera ielai abās ielas pusēs un Raiņa ielas posmu no Mātera ielas līdz Pasta ielai vienā ielas pusē, gar ēkām. Kopumā tiks uzstādīti astoņi jauni balsti, 10 ceļa zīmes stāvvietas apzīmēšanai un 30 papildplāksnes.

Jāuzsver, ka stāvēšanas ierobežojumi Raiņa ielas posmā no Pētera līdz Pasta ielai būs spēkā darbadienās no pulksten 8 līdz 18. Vakaros, naktīs un brīvdienās automašīnas ielas malās šajā posmā varēs novietot bez laika ierobežojuma.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Kaspars  attēls

Jā un neaizmirstiet arī Čakstes bulvāri, savādāk ar studentu atgriešanos nav iespējams piebraukt nekur.

Pievienot komentāru