Meklēšanas forma

Skaidras debesis 19 °C Z vējš 3.2 m/s
Ceturdiena, 2017. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Pie perona mašīnas novietot vairs nedrīkst

Ilze Knusle-Jankevica
Dzelzceļa stacijas teritorijā uzstādītas ceļa zīmes, kas aizliedz novietot automašīnas pie dzelzceļa perona.

Kā skaidro pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs, ar šādu lūgumu pašvaldībā vērsās «Latvijas dzelzceļš». Viņu arguments: automašīnu novietošana pie perona apdraud cilvēku – gan vilciena pasažieru, gan pašu automašīnu vadītāju un līdzbraucēju – drošību, jo nereti tās atstātas ļoti tuvu peronam un pat atrodas daļēji uz tā. Bieži vien automašīnu vadītāji paši ar vilcienu dodas uz darbu Rīgā, un automašīnas tur ir atstātas visu dienu vai nakti.

Jautājums tika izskatīts pašvaldības Satiksmes kustības drošības komisijas sēd. Izvērtējot «Latvijas dzelzceļa» argumentus un to, ka stacijas teritorijā ir gana daudz vietas, kur novietot automašīnas, nolemts stacijas teritorijā pie perona noteikt aizliegumu atstāt automašīnas.

Zīmju ievērošanu kontrolēs Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija. Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce skaidro, ka par šīs zīmes prasību neievērošanu atbildība paredzēta Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā un transportlīdzekļa vadītājam piemērojams sods 40 eiro apmērā.

Foto: Austris Auziņš

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja tam, kurš atbildēja nikam greex attēls

Ja zini "visu bildi kopā", tad padalies ar info, nevis tukši sprēgā.
Lietotāja Greex attēls

Ja nezini visu bildi kopā, atstāj komentārus pie sevis!
Lietotāja Greex attēls

Malači dzelceļnieki! Vajag taču saviem klientiem ieriebt, citādi šie tik braukā un braukā ar tiem vilcieniem un traucē darbiniekiem gurķoties! Nākamais solis varētu būt - aizliegt gājējiem iet pa peronu.

Pievienot komentāru