Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C A-ZA vējš 3.1 m/s
Piektdiena, 2018. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Jelgavas apkārtnē apledojuši ceļi; autovadītājus aicina būt uzmanīgiem

www.jelgavasvestnesis.lv
Šorīt uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, tostarp, Jelgavas apkārtnē, apledojuma dēļ var būt apgrūtināta braukšana, brīdina VAS «Latvijas Valsts ceļi» Satiksmes informācijas centrā.

«Latvijas Valsts ceļi» Satiksmes informācijas centrā norāda, ka sakarā ar mainīgiem laikapstākļiem uz ceļiem veidojas melnais ledus. Autovadītājam tas nav redzams, tomēr to var sajust, veicot manevrus ar mašīnu – bremzējot, kā arī manevrējot ar stūri. Autovadītāji aicināti izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Šobrīd slidenie ceļa posmi, tostarp, reģionālie autoceļi Jelgavas apkārtnē, tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Uzlabot braukšanas apstākļus palīdz kopumā 66 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Tāpat autovadītāji aicināti informēt par visiem sarežģījumiem, kas rodas valsts autoceļu tīklā – apledojumu, kritušiem zariem un kokiem, notriektiem dzīvniekiem un citiem negadījumiem –, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī atzīmējot tos aplikācijā «Waze».

Foto: wric.com

Viedokļi

Pievienot komentāru