Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Būs izmaiņas Dobeles–Rīgas autobusu kustības sarakstā

www.jelgavasvestnesis.lv
​No šā gada 1. augusta atsevišķu reisu autobusiem, kas savieno Dobeli, Rīgu un Jelgavu, mainīsies izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām, kā arī būs iekļautas papildu pieturas, informē VSIA «Autotransporta direkcija» pārstāve Zane Plone.

Lai pasažieru apmaiņas vieta būtu tuvāk Jelgavas pilsētas centram, turpmāk visos maršruta Rīga–Jelgava–Dobele reisos būs iekļautas papildu pieturvietas – «Tušķi» un «Pērnavas iela» –, līdz ar to mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām. Tāpat izmaiņas būs vairāku reisu izbraukšanas laikā arī no maršruta galapunkta Rīgā un Dobelē.

Savukārt autobuss, kurš kursē maršrutā Rīga–Ukri–Dobele no Rīgas autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes agrāk – pulksten 16.50 – un apstāsies pieturās «Jaunolaine», «Olaines stacija», «Blukas» un «Ozolnieki». Savukārt maršruta Rīga–Jaunbērze–Dobele autobusam, kas no Rīgas izbrauc pulksten 11, būs mainīts pienākšanas laiks Dobeles autoostā. Autobuss galapunktā būs pulksten 13.

Arī diviem maršruta Jelgava–Dobele reisiem būs mainīts autobusa pienākšanas laiks Dobeles un Jelgavas autoostās. Savukārt trīs reisos būs mainīts autobusa izbraukšanas laiks no pirmās pieturvietas: autobuss no Dobeles autoostas turpmāk izbrauks pulksten 15.15, bet no Jelgavas autoostas – pulksten 14.25 un 17.15.

Autotransporta direkcija aicina pasažierus pirms brauciena pārbaudīt kustību sarakstu mājaslapas www.atd.lv sadaļā «Kustību saraksti» vai jautājumu gadījumā sazināties ar SIA «Dobeles autobusu parks», rakstot pa e-pastu autobusi@dobele.lv vai zvanot pa tālruni 63723444.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru