Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Augustā vairākās pilsētas ielās gaidāmi satiksmes ierobežojumi

www.jelgavasvestnesis.lv
No 1. augusta vairākās pilsētas ielās dažādu remontdarbu dēļ būs satiksmes ierobežojumi, informē iestādē «Pilsētsaimniecība».

 

No šodienas līdz 30. septembrim ūdenssaimniecības tīklu rekonstrukcijas un paplašināšanas dēļ tiks slēgta satiksme Gundegas ielā – darbu norises laikā plānoti satiksmes ierobežojumi arī Annas Brigaderes ielā.

Tāpat augusta sākumā kabeļa guldīšanas darbu norises laikā tiks slēgtas arī vairākas Tērvetes ielai piegulošās ielas. Šodien līdz pulksten 17 satiksme būs slēgta Asnu ielas posmā no Tērvetes ielas līdz Asnu ielai 4; 2. augustā no pulksten 9 līdz 17 – Palienas un Mētru ielā no Tērvetes ielas; 3. augustā no pulksten 9 līdz 17 – Papardes ielā no Tērvetes ielas; 4. augustā no pulksten 9 līdz 17 – Zvanu ielā no Tērvetes ielas; 7. augustā no pulksten 9 līdz 17 – Zirņu ielā no Tērvetes ielas; 8. augustā no pulksten 9 līdz 17 – Zaļumu ielā no Tērvetes ielas.

No 1. augusta satiksmes ierobežojumi būs arī 4. un 5. līnijā, kā arī Meža ceļā. Līdz 15. augustam kabeļa guldīšanas darbu laikā satiksme būs ierobežota no 5. līnijas 35B līdz Meža ceļam; no 15. augusta līdz 1. septembrim – Meža ceļa posmā no 5.līnijas līdz 4.līnijai; no 1. līdz 30. septembrim – no 4. līnijas 70 līdz Meža ceļam.

Savukārt sadzīves kanalizācijas izbūves darbu laikā no 1. augusta satiksme būs slēgta Olaines, Akmeņu, Kronvalda un Pumpura ielas posmos. No 1. augusta līdz 30. oktobrim satiksme būs slēgta Olaines ielas posmā no Kronvalda ielas līdz Rīgas ielai; no 14. augusta līdz 30. oktobrim – Akmeņu ielas posmā no Kronvalda ielas līdz Imantas ielai; no 1. augusta līdz 30. oktobrim – Kronvalda ielas posmā no Olaines ielas līdz Pumpuru ielai; 29. augusta līdz 30. oktobrim – Pumpura ielas posmā no Kronvalda ielas līdz Kristapa Helmaņa ielai.

 

 

 

 

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru