Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Z-ZR vējš 2.3 m/s
Svētdiena, 2018. gada 24. JūnijsVārda dienu svin: Jānis

Atsākušies darbi Atmodas un Rūpniecības ielā

Ilze Knusle-Jankevica
Atmodas ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Dambja ielai un Rūpniecības ielas posmā no Dambja ielas līdz Tērvetes ielai atsākušies darbi. Tu šonedēļ plānoti trases nospraušanas darbi brauktuves un ietves izbūvei, esošās brauktuves attīrīšana no nomaļu apauguma un lietus ūdens kanalizācijas sūknētavas izbūve Atmodas un Asteru ielu krustojumā, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka darbus plānots organizēt tā, lai satiksme šajos ielu posmos netiktu slēgta, jo tā ir tranzītiela.

Jāatgādina, ka Atmodas ielas posma no Dobeles šosejas līdz Dambja ielai un Rūpniecības ielas posma no Dambja ielas līdz Tērvetes ielai sakārtošana ir viens no lielākajiem šogad plānotajiem pilsētas ielu infrastruktūras uzlabošanas darbiem. Projekta gaitā plānots atjaunot brauktuves segumu Atmodas ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Dambja ielai un Rūpniecības ielas posmā no Dambja ielas līdz Tērvetes ielai, izveidot gājēju ietvi Atmodas ielas posmā no Dobeles šosejas līdz Dambja ielai, Atmodas un Asteru ielas krustojumā izveidot regulētu gājēju pāreju, savukārt pretim veikalam «Elvi» – neregulētu gājēju pāreju, Rūpniecības ielas posmā no Vīgriežu līdz Filozofu ielai gar grantēto paralēlo ceļu rekonstruēt ielu apgaismojumu. Vienlaikus tiks sakārtota lietusūdens kanalizācija un citas apakšzemes komunikācijas, kā arī atjaunota lietusūdens kanalizācijas sūkņu stacija.

Komunikāciju izbūves darbi sākās jau pagājušajā rudenī, bet, iestājoties ziemai, tika pārtraukti.

Darbus veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», kas uzvarēja iepirkumā trīs pretendentu konkurencē. Uzņēmuma piedāvātā cena ir 1,47 miljoni eiro bez PVN.

Foto: Austris Auziņš
 

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Arnis attēls

Paldies! Ļoti gaidījām!

Pievienot komentāru

Saistītie raksti