Meklēšanas forma

Lietus 27 °C ZA vējš 3.6 m/s
Pirmdiena, 2018. gada 16. JūlijsVārda dienu svin: Hermīne, Estere

Akadēmijas ielas posmā uzsāks remontdarbus; ielas posms uz laiku būs slēgts

www.jelgavasvestnesis.lv
3. augustā tiks uzsākta būvprojekta «Asfaltbetona seguma atjaunošana Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Lielajai ielai Jelgavā» realizācija – līdz 1. septembrim Akadēmijas ielā būs satiksmes ierobežojumi, informē iestādē «Pilsētsaimniecība».

Būvprojekta realizācijas laikā paredzēts veikt lietus ūdens kanalizācijas tīklu un ūdensapgādes tīklu nomaiņu, asfaltbetona seguma atjaunošanu, autobusu pieturvietas «Banka» pārvietošanu uz Akadēmijas ielu posmā starp Ūdens un Driksas ielu, kā arī automašīnu stāvvietu ierīkošana gar ēku Akadēmijas ielā 4.

«Pilsētsaimniecībā» skaidro, ka inženierkomunikāciju izbūves darbu laikā no  3. augusta līdz 1. septembrim tiks slēgts Akadēmijas ielas posms no Raiņa līdz Ūdens ielai, un apbraucamais ceļš visiem transportlīdzekļiem tiks organizēts pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Ūdens ielu.

Savukārt sabiedriskais transports no  4. augusta slēgto posmu apbrauks pa Raiņa ielu, J.Čakstes bulvāri un Lielo ielu. Esošā pietura pirms Lielās ielas tiks slēgta, bet pagaidu pietura tiks organizēta J.Čakstes bulvārī pie iebrauktuves, kas ved uz Svētās Trīsvienības baznīcas torni.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti